קמפניג בנגב - חאן לילה בנגב
מצאו קופוני הנחה לקמפינג בכל רחבי הארץ

קמפינג בנגב

חאן לילה בנגב באווירה מדברית אותנטית? שמיים זרועי כוכבים ושלווה אין קץ? באתר קופונופש תוכלו להגשים את החלום ולפניכם קטלוג עשיר וצבעוני של חניוני קמפינג בנגב. קמפינג בנגב הוא הרפתקה ישראלית מיוחדת במינה אשר מתאימה להרכבים שונים. משפחות עם ילדים, זוגות, קבוצות מאורגנות ואפילו יחידים. לאור הביקוש הרב לקמפינג בדרום ריכזנו באתר קופונופש מידע מקיף ועדכני. אתם מוזמנים כעת להכיר חניוני קמפינג בנגב אשר מגישים אירוח עם מיליון כוכבים. באתר תמצאו הן חניוני קמפינג למפונקים עם מדשאות ומקלחות של מים חמים, והן חניוני לילה מבודדים שמספקים אווירה שיש רק במדבר. גולשי קופונופש נהנים מהנחות ומבצעים בכניסה לחניוני הקמפינג וכן מהמלצות על מסלולי טיול בנגב, מרכזי מבקרים, מוזיאונים, ירידים, פסטיבלים, אטרקציות לילדים, אטרקציות למשפחות, יקבי יין, אתרי ספא ועוד. 

נבחרת אתרי הקמפינג של ישראל
כל הארץ
כל האופציות פתוחות וזמינות להזמנת קמפינג ברחבי הארץ, אונליין מיידית, אצלנו באתר. לחצו כאן לפרטים והזמנות.
חניון קראוונים פארק לאומי אשכול
דרום, פארק הבשור
חבל אשכול (הבשור), הוא אחד האזורים היפים בארץ, האזור יפהפה בכל עונה.
בכל עונה ועונה ניתן למצוא את היופי המיוחד שבאיזור זה.
חניון קראוונים חאן בארות
נגב, מצפה רמון
מקום מקסים ובתולי, כמו חזרה לעבר, למקום רחוק מהצוויליזציה, אבל דווקא שם, תמצאו חיבור לחשמל, מקלחות חמות, שירותים כיורים גדולים וזריחות נהדרות.
חניון קראוונים גן לאומי ממשית
דרום, ממשית
גן לאומי ממשית – אתר מורשת עולמית, משמר את שרידיה של עיר נבטית מהתקופות הרומית והביזנטית ומציג את האדריכלות הנבטית במלוא תפארתה, על רקע נוף המדבר של הרי צפון הנגב.