ספא ידי זהב - מרכז לטיפול במגע לגוף ולנפש באלוני אבא
תיאטראות
מצאו קופוני הנחה לספא בכל רחבי הארץ
ספא ידי זהב - מרכז לטיפול במגע לגוף ולנפש באלוני אבא
ידי זהב
אלוני אבאעמק יזרעאל
בפינת חמד שקטה ואינטימית עטופה צמחייה ירוקה תמצאו את ידי זהב, מרכז ספא וטיפולים.
מאת: ענת ברק

ידי זהב – מרכז לטיפול במגע לגוף ולנפש באלוני אבא

בפינת חמד שקטה ואינטימית עטופה צמחייה ירוקה באלוני אבא, תמצאו את ידי זהב, מרכז לטיפול במגע לגוף ולנפש. מתחם הטיפולים בבעלות רפי סלע, מדקר סיני מוסמך ומטפל בשיטות טיפול נוספות לדוגמא, שיאצו, אבנים חמות, טיפולים אנרגטיים ביואורגונומים, כוסות רוח, צמחי מרפא ועוד.

בעבר, רפי עבד בתחום ההנדסה ובעקבות בעיית טיניטוס, בעיית צפצופים באוזניים, הוא הגיע אל הרפואה ההוליסטית ככלל, ואל הדיקור הסיני בפרט. הרפואה הקונבנציונלית לא ידעה לטפל בבעיית הצפצופים באוזניים ובעזרת המלצות מחברים הוא הגיע להתנסות בדיקור הסיני. לדבריו, כעבור 10 דיקורים, הבעיה נפתרה לחלוטין. מאז הוא החל לחקור וללמוד את התחום במכללת תלתן המתמחה בהכשרת מטפלים במגוון המקצועות ההוליסטיים.

רפי טוען, שכיום עדיין ישנה מסה גדולה של אנשים הסובלים מכאבים ומבעיות רפואיות ואינם רואים את הקשר הבלתי נפרד בין הגוף והנפש. ההבנה של רפי את הקשר שבין גוף ונפש חלחלה והתבהרה בעיניו כבר בתחילת דרכו כמטפל. הגישה ההוליסטית המחפשת את שורש הבעיה ולא רק את הסימפטומים וטיפולם, וההתייחסות לאדם כשלם, גוף ונפש כאחד, היו טבעיים לו.  עוד הוא מוסיף, כי כיום הרפואה פועלת בדרכי התמחות, כל רופא מתמחה בתחום צר ואינו מסתכל על מכלול ההשפעות וההקשרים הפיזיים וההקשרים שאינם פיזיים. רפי מאמין בשילוב של הרפואה הקונבנציונלית ביחד עם רפואה ההוליסטית על גווניה, לדוגמא דיקור (אקופונקטורה), שינויים בתזונה וצמחי מרפא.

על פי הרפואה הסינית, מחלה או כאב הם הפרעה בזרימת האנרגיה (הצ'י) בגוף האדם לאורך מסלולי האנרגיה הנקראים מרדיאנים. שיפור הזרימה ופתיחת חסימות בזרימת האנרגיה נעשית ע"י דיקור או דרך לחיצות  על נקודות מיוחדות. השילוב של דיקור עם צמחי מרפא וטיפולים נוספים כגון, שיאצו ורפלקסולוגיה יכולים לעזור ולרפא הרבה מאוד מקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא יודעת להתמודד איתם.

אם כן, ידי זהב מתמחים בטיפולים רפואיים להקלה וטיפול בכאבים כגון, כאבי ראש ומגרנות, כאבי מפרקים, בעיות אורתופדיות, בעיות במערכת העיכול, גמילה מהתמכרויות עישון ואכילה, בעיות שינה, מצבי חרדה, לחץ דם גבוהה ועוד.

אבל לא רק, ידי זהב מזמינים אתכם לבוא אל מרכז הטיפולים באלוני אבא לטיפול התרגעות, הנאה ופינוק.  ידי זהב מספקים מגוון רחב של טיפולי התרגעות כגון, עיסוי עם שמנים, אבנים חמות, טיפול לנשים בהריון  ועוד. העיסוי נעים, משחרר את השרירים ומשחרר ממתחים. עיסוי התרגעות הוא עיסוי שמפיג מתחים, שומר על הגוף, מעודד את זרימת הדם, מחזק את המערכת החיסונית ומרגיע. כך שלא צריך להיות חולים או לסבול מכאבים בכדי לקבל טיפול. אפשר פשוט לבוא ליום ספא רומנטי עם בן/בת הזוג, לקבל טיפול מפנק בפינה הקסומה שבאלוני אבא. ניתן לשלב את יום הספא עם ארוחה כפרית.  

לסיום רפי אומר, אני מטפל כי אני יכול, אני יכול לעזור, המגע שבעיסוי והאמון במטפל הם כבר חצי הדרך לריפוי, ומי שלא רגוע בגוף ובנפש לבסוף יחלה, ומכאן שהמניע של ידי זהב הוא היכולת לטפל ולעזור לאלו שהרפואה הקונבנציונלית לא יכולה לעזור להם.  

להדפסת קופון הנחה לעיסוי בספא ידי זהב לחצו כאן
להזמנת עיסוי במחיר מוזל דרך קופונופש מועדון חברים לחצו כאן

בתי הספא הכי מומלצים
בתי הספא הכי מומלצים

בילוי בספא מתאים לבילוי רומנטי, לכיף משותף של חברות ובכלל- כל חגיגה הופכת למושלמת בספא איכותי. אז לאיזה ללכת ?

ספא ברמת הגולן
ספא ברמת הגולן
פורטל קופונופש מציע לכם מגוון אתרי ספא באזור רמת הגולן.
ספא קפה ושוקולד – פינוק עם טעם מתוק במיוחד
ספא קפה ושוקולד – פינוק עם טעם מתוק במיוחד

מתחם ספא ברמת הגולן כמו שלא הכרתם, משאיר אתכם עם טעם של עוד כבר מהרגע הראשון.

מיי בייבי