הופעות והצגות בהיכל התאטרון קרית מוצקין
טאבה סיני
קופונופש מועדון החברים של ישראל והגדול שבהם מוכר כרטיסי מופעים כמפיץ בלבד.
רכישת הכרטיסים מאובטחת בתקן PCI ומחירי הכרטיסים עשויים להיות נמוכים או גבוהים ממחירי הספק המקורי.

היכל התאטרון קרית מוצקין

מוטל סוף העולם
חיפה והכרמל, היכל התאטרון קרית מוצקין
העלילה מתרחשת במוטל קטן בעיר נהריה, בימי מלחמת לבנון. הדי המלחמה שמתנהלת לא הרחק, צפיפותו של המקום, זכרונות העבר שאינם מרפים, ושאיפתן הכנה של הדמויות למצוא "תיקון" לנשמתן, מולידים שורה של התחככויות טעונות ביניהן.
אחד משלנו
חיפה והכרמל, היכל התאטרון קרית מוצקין
ההצגה "אחד משלנו" מגוללת סיפור על עימות מר וקשה בין היחיד, המנסה להישאר נאמן לערכיו ומצפונו, לבין היחידה/השבט/העם הדורש ממנו נאמנות מוחלטת גם במחיר התכחשות למצפונו
וכפירה בערכיו.
משחקים בחצר האחורית
חיפה והכרמל, היכל התאטרון קרית מוצקין
המחזה מבוסס על פרשת האונס בקיבוץ שמרת שזעזעה את מדינת ישראל ושינתה לחלוטין את דפוסי הדיון הפליליים והמוסריים של פרשיות אונס. במרכז המחזה, שהפך לא מכבר לקלאסיקה ישראלית מכוננת, מתקיים משפט האונס,שבו דמות הקורבן הופכת לתובעת והנערים נאלצים להגן על עצמם.
גדר חיה
חיפה והכרמל, היכל התאטרון קרית מוצקין
בשלהי האינתיפאדה השנייה, בניו יורק המושלגת, נפגשים במקרה שני צעירים מזרח-תיכוניים: מתרגמת ישראלית השוהה בעיר במסגרת מלגה, צייר פלסטיני יליד חברון המתגורר בברוקלין. בין השניים מתפתח במהירות קשר משמעותי, אך אהבתם מותנית במרחק מהארץ, וסופה דוחק ובלתי נמנע.
הנאהבים והנעימים
חיפה והכרמל, היכל התאטרון קרית מוצקין
סיפור אהבתם המופלא של זיסל ועזריאל, שני תלמידי ישיבה צעירים מעיירה קטנה בפולין. כשזיסל מתחתן, אביו, רב הישיבה, דורש ממנו להיפרד מהלימוד הצמוד בצוותא עם עזריאל ולדבוק אך ורק באשתו הטריה
סיבת המוות אינה ידועה
חיפה והכרמל, היכל התאטרון קרית מוצקין
מחזה המבוסס על ספרו של עמרי אסנהיים, שבעקבות תחקירו הואשם שמעון קופר בשנת 2010 ברצח שתיים מנשותיו, והוא מרצה את עונשו בכלא עד סוף חייו. זהו סיפור על נשים בודדות, שהיו מוכנות לעשות הכל בשביל אהבה ושלמו על כך בחייהן, כאשר הכירו את הגבר הלא נכון.
חיפוש ממוקד
הבימה