אקו טיולי מדבר, טיולי ג'יפים, אילת, פטרה, קופון הנחה | קופונופש
מצאו קופוני הנחה לאטרקציות בכל רחבי הארץ

אקו טיולי מדבר

  מרכז צופית, אילת,  072-3902588
קופון הנחה
גלריית תמונות »
חוות דעת»
שעות פעילות»
אקו טיולי מדבר - צעד קדימה לפני כולם
קופון הנחה לטיולים בהרי אילת
15%
הנחה
למגוון הטיולים המרתקים בהרי אילת
ט.ל.ח
אין כפל מבצעים.
תוקף עד 13.09.2022
הזמנה לפרטיים
להזמנות נא השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם
אני מעוניין/ת לקבל אליי
למייל הודעות ומבצעים
שעות פעילות

כל ימות השבוע בתיאום מראש

מידע ופרטים נוספים
תיאור הפעילות:

בואו לחוויית טבע עוצמתית במרחבי נופים עוצרי נשימה שנשמרו במשך אלפי שנים. טיולי ג'יפים למשפחות וקבוצות באזור אילת, סיני, ירדן ומצרים.

טיול ג'יפים בשקיעה הרי אילת 4 שעות מסלול חורף

טיול חורף בג'יפים בשקיעה ל- 4 שעות, המשלב חוויות בעלות אופי שונה להתנסות ייחודית של מדבר. נסיעה בג'יפים מרתקת, טיול בשעות היפות ביותר של המדבר- הדמדומים, משלב הליכות קצרות יפות להפליא בקניוני סלעי היסוד ואבן החול האדומה של שמורת הרי אילת, תצפיות פלמינגו בנדידה, התנסות לילית הכוללת תצפיות כוכבים, ירח וקונסטלציות אל שמיי הערב, תצפיות בעלי חיים ואירוח כמיטב המסורת במדבר, סביב המדורה, עם תה, קפה, פיתות על האש עם לבנה, סיפורי מדבר נשכחים והרבה הרבה אוירה. הנסיעה בג'יפים פתוחים עם כיסוי. מספר משתתפים מוגבל לשמירה על איכות הטיול.
המסלול: בקעת הערבה, בריכות הפלמינגו, דקלי דום, עין עברונה, נחל רחם, אזור נחל פסלים, נחל צפונות והעמק הנעלם.
חוויה ייחודית עוצרת נשימה שאסור להחמיץ, ואופציית טיול הטובה ביותר מאילת בחורף.

טיול ג'יפים בשקיעה הרי אילת 3.5 עד 4 שעות מסלול קיץ

טיול ג'יפים בשקיעה ל- 4 שעות בפסגות שמורת הרי אילת, המשלב חוויות בעלות אופי שונה להתנסות ייחודית של מדבר. נסיעה בג'יפים מרתקת, טיול בשעות היפות ביותר של המדבר- השקיעה, תצפיות מפסגות עוצר נשימה, ואירוח כמיטב המסורת במדבר, סביב המדורה, עם תה, קפה, פיתות על האש עם לבנה, סיפורי מדבר נשכחים והרבה הרבה אוירה. הנסיעה בג'יפים פתוחים עם כיסוי (לא לפחד מהחם- לא יאומן, אך אויר פסגות קריר ילווה אותנו). מספר משתתפים מוגבל לשמירה על איכות הטיול.
המסלול: נחל שלמה, גבעת רחבעם, נחל יהושפט, מעלה אילת העתיק, דרך העולים לרגל, הר יואש, עין נטפים- המעיין היחיד באזור אילת ושפע תצפיות לארבע הארצות באזור.
זהו טיול אוירה, המציג את המדבר במייטבו. הטיול מתבצע בפסגות הרי אילת בהן קריר בהרבה מאילת. 
חוויה ייחודית עוצרת נשימה שבאמת לא כדאי להחמיץ.

טיול ג'יפים לילי בהרי אילת 3.5 שעות

'הלילה שכיסה על צללים ופרטים, מחק את פני המדבר לאפלה פשוטה בלתי מופרעת ובה רק שלושה דברים, אדמה, רוח וכוכבים…'   סנט אקזויפרי.
טיול לילי ל- 3.5 שעות, המשלב חוויות בעלות אופי שונה להתנסות ייחודית של לילה במדבר. נסיעת ג'יפים לילית המשלבת תצפיות כוכבים אל שמיי הקיץ הליליים, תצפיות בעלי חיים עם פרוז'קטור, תצפיות עקרבים בפנס אולטרה סגלו ואירוח כמיטב המסורת במדבר, סביב המדורה, עם תה, קפה, פיתות על האש עם לבנה, סיפורי מדבר נשכחים והרבה הרבה אוירה. הנסיעה בג'יפים פתוחים לכל עבר,  מבוצעת לעיתים ללא אורות (לאור הירח בלבד), ניתן לצפות  בבעלי חיים פעילי לילה בניהם צבאים, ארנבות וטורפים. נשלב הליכה לילית קסומה וקצרה אל תוך חשכת המדבר ונצביע על כוכבים וקונסטלציות בשמי הליל המדהימים.
המסלול: בקעת הערבה, נחל פסלים, מעלה אורה ונחל רחם.
חוויה ייחודית עוצרת נשימה שאסור להחמיץ ושינוי מרענן לאלו שעייפו מטיולי הג'יפים הסטנדרטיים ומחום הקיץ באילת.

טיול ג'יפים לבקעת תמנע 4 שעות

טיול ג'יפים לתמנע אחר הצהרים ל- 4 שעות, המשלב את פארק תמנע עם מיטב איזור קניוני הרי אילת. נסיעת ג'יפים מרתקת, בשעות היפות של המדבר, בין אתריה ההיסטוריים המרתקים של תמנע. נצא למסע במרחבי הזמן ביינות מכרות הנחושת הקדומים בעולם המתוארכים ל- 6000 שנים אחורה, המקדש מצרי עתיק לאלה חטחור, כתובות סלע שנשתמרו כאילו נחרטו רק אמש וכל זאת מול נוף קדומים מרהיב ביופיו של מכתש אדיר בו צורות סלע וגוונים אין ספור בסלעים שגילם עד כמיליארד שנים. בהמשך נסיעת ג'יפים מהנה בפינות החמד של בקעת הערבה: דיקלע הדום, עין עברונה ובריכות הפלמינגו, שתחזיר אותנו עמוסי חוויות וזיכרונות משמורת הרי אילת התחתונה במיטבה. הנסיעה בג'יפים פתוחים עם כיסוי. מספר משתתפים מוגבל לשמירה על איכות הטיול.
המחיר  לא כולל כניסה לאתר: 40 ש"ח במזומן.

טיול ג'יפים לקניון האדום 4 שעות

טיול ג'יפים ל- 4 שעות לקניון האדום בפסגות שמורת הרי אילת, המשלב נסיעת ג'יפים מרתקת במיטב הנופים שבנגב הדרומי עם הליכה ייחודית ומהנה בקניון האדום. הנסיעה במעלה נחל שלמה ונחל רחבעם, ה'דארב אל חאג',דרך העולים לרגל המוסלמית, תצפיות עוצרות נשימה מהר יואש (750 מטר גובהו). ההליכה בקניון אורכת מעט למעלה משעה ושופעת הפתעות, טיפוס מאתגר הכולל טיפוס סולמות, ציורי קיר וצבעים מרהיבים שהטבע משך ברכות על קירות הקניון והכול מצטרף לחוויה רב חושית נהדרת. בסיום ההליכה נחל בדרכנו הרוויה בנופי פסגות חזרה לעירנו אילת. 
זהו טיול אוירה המציג את המדבר במיטבו.
הטיול בג'יפים פתוחים, יש להצטייד בבגדים חמים בחורף.
מספר משתתפים מוגבל לשמירה על איכות הטיול.
חוויה ייחודית עוצרת נשימה שבאמת לא כדאי להחמיץ.
טיול לפטרה יום אחד

מסלול הטיול: איסוף מאילת, מעבר הגבול בשעה 07:00 בבוקר, עליה על הרכב הירדני ונסיעה לעקבה. משם ניסע במשך שעתיים לפטרה- עיר המתים הנבטית, דרך וואדי יאטם ודרך המלך. בפטרה נצא לרכיבת סוסים קצרה (לאלו שרוצים), ולאחר מכן להליכה של כחצי שעה דרך הסיק- קניון מרהיב ביופיו, עד כניסתו הדרמטית לחאזנה- מקדש הקבורה הגדול והמפורסם. פטרה ידועה ובצדק כאחד מפלאי העולם הקדום, כל מורשת התרבות הנבטית מוצגת בה וחקוקה בחציבות הסלע האדום. נמשיך את היום עד שעות אחר הצהריים, בבילוי בשאר אזורי העיר האבודה בת ה- 2,000- קוביות הג'ין, קבר האובליסקים והטריקליניום, קברי המלכים, ג'אבל מדבח והתיאטרון, החומה הביזנטית, רחוב העמודים, מקדש האריות המכונפים, במת הקורבנות, הכנסייה הביזנטית והקולומבריום. נהנה מארוחת צהריים במסעדה בוואדי מוסא ונחזור עם ערב מלאי חוויות למסוף ערבה.
* למתקשים בהליכה בסיור בפטרה- אפשרות לכרכרות המתאימות לשני אנשים (בתשלום נוסף במקום).
* לקבוצות סגורות וטיולים פרטיים- ניתן לשלב את פסגת ג'בל הרון (קבר אהרון) עם עלייה לראש ההר על גמלים (בתוספת מחיר).
* לקבוצות מיטיבות לכת או טיולים פרטיים- ניתן לבקר בדייר (המנזר- תצפית מדהימה בראש ג'בל א דייר)- מאריך את הטיול בכ-3 שעות.
* למבקשים, ישנה אפשרות לבצע טיולים פרטיים לפטרה.
* הטיולים אינם מתקיימים בנהיגה עצמית.

משך הפעילות:
טיולים באילת: בין 3.5 ל-4 שעות
טיול לפטרה: יום אחד
מתאים לגילאים:
כל גיל, לשיקול משתתפי הטיול
הגבלות שונות:
הטיולים לירדן, מצרים וסיני מצריכים ויזה/דרכון בתוקף ותשלום מסי גבול בנפרד. הטיולים אינם מתקיימים בנהיגה עצמית
מתכננים יום כיף וגיבוש לקבוצה של 15 איש ומעלה ?
אתם בדיוק, בדיוק במקום הנכון !!
חברת קופונופש מתמחה בבניית חבילות בילוי בכל הסגנונות ובכל רחבי הארץ.
לרשותכם מחלקת קבוצות מקצועית ומנוסה,
שתשמח להציע לכם יום כיף בהתאמה לצרכים הייחודים שלכם - ובמחיר אטרקטיבי מאוד.
   | לרכישה טלפונית     | קבוצות ולקוחות עסקיים
חשוב לדעת

הטיולים אינם מתקיימים בנהיגה עצמית

אקו טיולי מדבר המלצות נופשים
01.01.2020 יוסי
חוויה שמיימית ממש, הכלים, המסלולים, הנוף וההדרכה, אין כמוכם !
נהננו אש ובטח עוד נשוב
תודה רבה !
 
חיפוש ממוקד
לונה ביאנקה
ספא קפה ושוקולד
קסם בגולן