עלינו | קופונופש
נופש סיני
כרטיסים בהנחה לאטרקציות 1700-700-400

עלינו

אתר "קופונופש" הינו אתר מוביל בתחומו אשר הוקם במטרה להביא לקידום התיירות בישראל. האתר הוקם בשנת 2004 והוא הפך בתוך זמן קצר להצלחה מסחררת. מאז ועד היום, "קופונופש" מצליח לחבר בין גולשים לבעלי עסקים בענף התיירות. גולשי אתר "קופונופש" יכולים למצוא מידע עדכני אודות אתרי טיול, אטרקציות, מקומות לינה, מסעדות ועוד. למעשה, "קופונופש" מהווה עבור הגולשים הזדמנות להרכיב את החופשה המושלמת תחת קורת גג אחת. קסמו של אתר "קופונופש" טמון גם בהנחות והמבצעים שהוא מעמיד לרשות הגולשים. האתר מציע לגולשים את המבחר הגדול ביותר בישראל של קופונים והנחות בתחום התיירות. כל העסקים באתר, החל מהצימרים וכלה במסעדות ובאתרי הספא, מציעים את שירותיהם לגולשי "קופונופש" ביחד עם הנחה או קופון. אי לכך, והיות והאתר מאגד תחתיו את כל מכלול החופשה, ההנחה המצטברת יכולה להגיע עד כדי אלפי שקלים.

קהל גולשים מגוון, מנועי חיפוש ידידותיים למשתמש
קהל הגולשים של אתר "קופונופש" הינו רחב ומגוון. החל ממשפחות המעוניינות בחופשה עם הילדים, דרך זוגות צעירים המבקשים להתפנק בנופש רומנטי, וכלה בקבוצות גדולות וקטנות. נוחות השימוש באתר מאפשרת לגולשים להגיע במהירות לעסקים הרלבנטיים. כמו כן, החיפושים הממוקדים מסייעים באופן משמעותי למצוא את האתר המבוקש. יתרה מכך, אתר "קופונופש" מפרסם גם כתבות איכות ומאמרים מקצועיים. לא אחת, עצם הגלישה באתר הינה חוויה תיירותית לכשעצמה. לדוגמא, כניסה לאתר להזמנת צימר יכולה בקלות להסתיים גם עם אטרקציה מדליקה.
כבר מאז הקמתו, אתר "קופונופש" שם דגש רב על נוחיות הגלישה ו"ידידותיות למשתמש". מנועי החיפוש הפנימיים באתר מפלחים באופן מדויק את השירותים השונים, והגולש יכול בקלות למצוא את מבוקשו בין המגוון הרחב באתר. כמו כן, המידע באתר הינו עדכני ותצמיתי.

שירותים לבעלי עסקים ולקידום התיירות
אתר "קופונופש" מסייע גם לבעלי עסקים בענף התיירות. האתר מציע לבעלי העסקים בימה במרכז המפה האינטרנטית (שירות המוביל את העסקים השונים גם למרכז המפה הגיאוגרפית בשטח). "קופונופש" מעמיד לרשות בעלי העסקים כרטיס ובו הם יכולים להכניס את פרטיהם האישיים, להוסיף תמונות מדליקות, לצרף טקסט המתאר את השירותים במקום, ולפרט דרכי יצירת קשר. באמצעות כרטיס הפרופיל באתר, בעלי העסקים ב"קופונופש" נהנים מתנועה מתמדת של גולשים לעסקם. תנועה זו מבוססת על חיפושים ממוקדים ומגדילה באופן משמעותי את הסיכוי לחיבור מוצלח בין הצדדים.

משרד ראשי
פרסום אינטראקטיבי - טבריה
 
פקס: 04-6712205
 
לונה ביאנקה
ספא קפה ושוקולד
קסם בגולן
מיי בייבי
צימרים מקודמים
בית החלוקים
טבריה
050-7199950
מיי בייבי