שלוש שתיים אחת פעילויות חיבור וגיבוש, ימי גיבוש וכיף| קופונופש
מצאו קופוני הנחה לאטרקציות בכל רחבי הארץ

שלוש שתיים אחת - פעילויות חיבור וגיבוש

  קצרין,  072-3942736
גלריית תמונות »
שעות פתיחה»
פעילויות חיבור וגיבוש
צור קשר עם שלוש שתיים אחת, פעילויות חיבור וגיבוש
אנא מלאו את הפרטים הבאים
ובית העסק ישוב אליכם בהקדם
אני מעוניין/ת לקבל אליי
למייל הודעות ומבצעים
שעות פתיחה

בתיאום טלפוני. הפעילות מיועדת לקבוצות בלבד, יתקבלו פניות החל מ- 20 איש ומעלה.

מידע ופרטים נוספים
תיאור הפעילות:

 3,2,1 היא חברה לפעילויות שמחברות בין אנשים לפי חכמת החיבור. 

3,2,1  מתמחים בסדנאות גיבוש  O.D.T לחברות וארגונים, וסדנאות ופעילויות לילדים ונוער, מסגרות חינוכיות, בתי ספר וקהילות.  

לפי חכמת החיבור, כל אדם הוא יחידה עצמאית שלמה, שמהווה חלק ממערכת גדולה יותר, אשר מתקיימות בה יחסי גומלין וקשרים הדדיים. הדגש, הוא על ההסתכלות בטיב הקשר, שבין הפרטים במערכת הגדולה .

בהתאם לחכמה החיבור, כל הפעילויות ב 3,2,1 משלבות משחקי חיבור ושיתוף פעולה שמחזקים את הקשר בין הפרטים בקבוצה.

סדנאות הגיבושO.D.T   לחברות וארגונים:

שיפור שיתופי פעולה וקשר אנושי בחברות וארגונים. הפעילויות מתאימות לארגונים אשר משכילים להבין את המשמעות ארוכת הטווח שבשימור עובדים ואווירה משפחתית במקום העבודה.
מחקרים מראים, כי העצמת תחושת המשפחתיות והקשרים החברתיים, משפרים את שיתוף הפעולה בין העובדים, מעלים את רמת היצירתיות ומשפרים את תפוקת העבודה.

3,2,1 משלבים משחקי גיבוש ומעגלי הקשבה הנוגעים בכל הנקודות אשר משנות את האווירה במקום העבודה. הפעילויות וההפעלות עוסקות בשיתופי פעולה, עבודת צוות, אמון הדדי, רגישות לאחר, מיומנויות שיחה ותקשורת, מנהיגות, האצלת סמכויות ועוד.

סדנאות גיבוש להורים וילדים, ולקהילות:
כולנו משפחה אחת,
פעילויות של חיבור וכיף, למשפחות, הורים, ילדים וקהילות יישוביות. חוויה של אושר וצחוק. דרך מתחם משחקים ענק, עם שלל משחקי חיבור וגיבוש קבוצתיים, להעצמת תחושת המשפחתיות והקהילתיות, וחיזוק הקרבה וההיכרות.

ימי הולדת:
משחקים והפעלות מגבשות, מהנות ומאתגרות, מותאמות בהתאמה אישית.
ימי הולדת מסביב לעולם: נבקר בצרפת, סין, ברזיל ואיטליה, בכל מדינה אתגר חדש ומרתק. ההצלחה תמיד טמונה ביכולת של המשתתפים להתחבר זה לזה, ולהתגבר כקבוצה על האתגר הניצב בפניהם.
ימי הולדת שבט אחים: פעילות מגבשת ברוח התרבות האינדיאנית. ניחשף למנהגים שונים ומגוונים, כגון קפוארה ומוזיקה מסורתית, נתחבר ונלמד על חיית הטוטם שלנו, נמצא ביחד דרך לחצות את האמזונס, ונחווה עוד משחקים הדורשים, אמון, תיאום, דיוק ושיתוף פעולה ונסיים בקרנבל בברזיל...

הפסקה פעילה, הפעלות לבתי ספר  ומסגרות חינוכיות: 
כולנו כאחד,
מניחים את הסמארט- פון בצד, ונהנים מיום גיבוש איכותי עם החברים. פוגשים מחדש אחד את השני, ויוצאים לפעילות ביחד. פעילות מאתגרת ומהנה, מגבשת, שמחזקת את הקשרים החברתיים, תורמת להפוגה ממתחים חברתיים וממבחנים, ומגבשת את הכיתה.
בפעילות, מגוון תחנות משחק מאתגרות הדורשות חשיבה, שיתוף פעולה, תקשורת בין אישית, אמון, אמפתיה, רגישות, מנהיגות וכישורים חברתיים. הפעילויות משעשעות, מאתגרות, בהתאמה אישית לגיל ואופי הקבוצה, במגוון נושאים ותכנים.

3,2,1 מזמינים את המתעניינים בהפעלה מגבשת, מהנה ואיכותית, ליצור קשר וביחד, בהתאמה לצרכים ולמטרות, נבחר  את הפעילויות המתאימות לכם. הפעילות מתקיימת בכל מקום אליו תזמינו אותנו. מוזמנים להיכנס לאתרנו,  http://www.321odt.com/

מתכננים יום כיף מקורי?
שלוש שתיים אחת - פעילויות חיבור וגיבוש מתמחים במגוון חבילות ופעילויות מפתיעות, במחירים מיוחדים ומוזלים, לקבוצות ממקומות עבודה, מועצות, עיריות, חברות, ארגונים, מוסדות וועדים.
לקבוצות של 20 משתתפים ומעלה
השאירו    |  פרטים לקבוצות וימי גיבוש
חיפוש ממוקד
אינדי פארק
לונה ביאנקה
קמפינג חמת גדר
קסם בגולן
פארק מיני גולף פרוד
חאן הגליל