קמפינג במישור החוף - קופונים לקמפינג במישור החוף
מצאו קופוני הנחה לקמפינג בכל רחבי הארץ

קמפינג במישור החוף

קמפינג במישור החוף? לינה על הים עם המשפחה? מקומות מומלצים לנופש ישראלי באווירה כחולה וצלולה? קופונופש מרכז עבורכם מידע עדכני לגבי חניוני קמפינג במישור החוף מאשקלון בדרום ועד לנהריה בצפון. מישור החוף הוא יעד מקסים לטיולי קמפינג בעיקר משום שהוא זמין, נוח, פסטוראלי וידידותי למבקר. לפניכם מגוון חניוני קמפינג אשר משלבים את נופי הים עם מתחמים מסודרים שכוללים בין השאר מקלחות, מדשאות, משחקים לילדים, אטרקציות, פעילויות, מטבחי שדה, אזורים ייעודיים ל"על האש" ועוד. בקיצור, הילדים והמבוגרים נהנים וכולם מרוויחים חוויה בלתי נשכחת. היכונו לשקיעות מדהימות ותכננו לעצמכם בעזרת קופונופש קמפינג במישור החוף. חניוני הקמפינג בקטלוג של קופונופש זמינים עם קופונים והנחות. מערכת ניווט פנימית תסייע בפילוח אתרי קמפינג במישור החוף על בסיס פרמטרים לבחירתכם. תבלו. 

חניון קראוונים גן לאומי ירקון
חייגו עכשיו: 072-3931943
מרכז, גן לאומי ירקון
הריאה הירוקה של גוש דן. בגן הלאומי ירקון שני מתחמים: מקורות הירקון ואפק, ושניהם יחד הם ריאה ירוקה ורוגעת בלב האזור המאוכלס ביותר בישראל. בגן הלאומי היפהפה והשלו תפגשו את הירקון הנקי ועוד.
קמפינג מעיין צבי
חייגו עכשיו: 072-3932113
מרכז, מעיין צבי
לינת שטח באוהלים אישיים או סוכות על שפת אגם טבעי בקיבוץ מעיין צבי, חוף ים המקסים צמוד (350 מ') עם רצועת חול זהובה שמול זיכרון יעקב
דג בכפר - מתחם קרוואנים
עמק יזרעאל, יקנעם
מתחם לינת קרוואנים סביב האגם עם אפשרות לדייג ולקמפינג באוהלים. מתאים לזוגות, למשפחות ולקבוצות.
אינדי פארק
קופונופש לקבוצות
קמפינג מעין הגושרים
חאן הגליל