קמפינג באילת - קמפינג על הים האדום
מצאו קופוני הנחה לקמפינג בכל רחבי הארץ

קמפינג באילת

מחפשים אתרי קמפינג באילת? רוצים לישון בשלווה אין קץ על חופי הים האדום? באתר קופונופש ריכזנו למענכם מידע אודות חניוני קמפינג באילת שייקחו אתכם להרפתקה יוצאת דופן. אתרי הקמפינג שלפניכם זמינים לגולשי קופונופש עם קופונים והנחות בכניסה. באתר תקבלו פרטים להעשרת החופשה עם המלצות על מסלולי טיול באזור אילת, אטרקציות למשפחות, פעילויות לזוגות, מסעדות, ספא, חופים שאסור לפספס, מרכזי קניות ועוד. קמפינג באילת הוא חוויה ארצישראלית מדהימה שמתאימה למשפחות, ילדים, קבוצות מאורגנות וזוגות. הרשו לעצמכם לחלום ואל תחששו להגשים. בואו להכיר את הים האדום מהמקום הכי קרוב שאפשר.

חניון קראוונים חמי עין גדי
חייגו עכשיו: 072-3939084
ים המלח, עין גדי
החניון ממוקם לצד חמי עין גדי עם מעבר למתקנים ומרחק קצר מהים הקסום, ים המלח הממגנט.
בחניון יש חיבור למים ולחשמל. בחלק התחתון של החניון יש גם שירותים.
חניון קראוונים חי בר יטבתה
חייגו עכשיו: 072-3926454
ערבה, יטבתה
חצי שעה נסיעה מהעיר אילת נמצא נווה המדבר של יטבתה, ובו פרויקט פורץ דרך להשבת חיות בר שנכחדו מנופי ארצנו, בפרט פראים וראמים.
חניון קראוונים גן לאומי אשקלון
חייגו עכשיו: 072-3939081
דרום, אשקלון
חצי שעה נסיעה מהעיר אילת נמצא נווה המדבר של יטבתה, ובו פרויקט פורץ דרך להשבת חיות בר שנכחדו מנופי ארצנו, בפרט פראים וראמים.
חניון קראוונים פארק לאומי תמנע
חייגו עכשיו: 072-3939066
אילת, תמנע
פארק תמנע הוא בקעה רחבת ידיים המשתרעת על שטח של כ 60,000 דונם וצורתה מזכירה פרסה המוקפת במצוקים תלולים משלושת צדדיה, בבקעה התקבצו תופעות טבע מיוחדות ועוד.
חניון קראוונים חוות התנינים קרוקולוקו
חייגו עכשיו: 072-3932693
ערבה, עין חצבה
חניון קראוונים לצד חוות תנינים מרתקת.חוות התנינים - קרוקולוקו פתוחה לביקור וסיור מודרך בנושא התנינים, בינות בריכות המים. בסיור ניתן לראות את התנינים ממש מקרוב, מהגדולים שאורכם מגיע כמה מטרים ועד לתנינים הצעירים.

קמפינג באילת

ירוק על הנחל
קופונופש לקבוצות
חאן הגליל
טיולי שטח