קמפינג בגליל המערבי - חניוני קמפינג בגליל המערבי
מצאו קופוני הנחה לקמפינג בכל רחבי הארץ

קמפינג בגליל מערבי

הגליל המערבי טומן בחובו אוצרות טבע מרשימים כמו חופים כחולים, מצוקים לבנים, שדות חקלאיים, הרים ירוקים, יערות עבותים וכמובן נחלים שוצפים. כעת, הקסם המופלא הזה יכול להיות מנת חלקכם אם תבחרו לעשות קמפינג בצפון באחד מחניוני הלילה של הגליל המערבי. באתר קופונופש, אנו מגישים לכם מידע מפורט ועדכני אודות אתרי קמפינג בגליל המערבי בשלל סגנונות. באתר תוכלו למצוא אתרי קמפינג למפונקים שרוצים מתחמים מסודרים למשעי, וכן חניוני לילה להרפתקנים שמבקשים להיות לבד מול הטבע. היכונו לחוויה יוצאת דופן של מלון עם מאות אלפי כוכבים. קמפינג בגליל המערבי מתאים לקבוצות בהרכבים שונים כמו משפחות עם ילדים, חברות, ארגונים, מוסדות חינוך, זוגות וכמובן שגם יחידים. אתרי הקמפינג זמינים עבורכם בקופונופש עם הנחות ומבצעים וגולשי האתר יכולים להרחיב ולקרוא המלצות לגבי חופים, אטרקציות, פעילויות, מסעדות, אתרי ספא, מסלולי טיול ועוד. מערכת הניווט של קופונופש מסייעת לכם למצוא בקלות וללא מאמץ אתרי קמפינג בגליל המערבי אז החופשה כבר מתחילה.

 

חוות מונפורטויטו - קמפינג
חייגו עכשיו: 072-3925671
גליל מערבי, פארק גורן
מתחם קמפינג איכותי במושב גורן שבגליל המערבי. במקום מדשאות מוצלות להקמת אוהלים, מזרנים נוחים, שירותים נקיים ועוד.
חאן הגליל
חייגו עכשיו: 072-3924024
גליל מערבי, בית העמק
מתחם נופש המציע מגוון אפשרויות חופשה למשפחות וקבוצות במרחבים ירוקים- חדרי אירוח נעימים, אוהלים בדואיים ואוהלי קולמן משפחתיים
קמפינג חוף בצת
חייגו עכשיו: 072-3952709
גליל מערבי, חוף בצת
חוף בצת נמצא בין ראש הנקרה לנהריה, על רצועת חוף מסודר ומדהים ביופיו. החוף מוכרז עם שירותי הצלה. קמפינג באוהלי קולמן משפחתיים על מדשאה מוצלת וקרוואנים עם כל השירותים הנדרשים.
קמפינג מעין הגושרים
ירוק על הנחל