קמפינג בגליל המערבי - חניוני קמפינג בגליל המערבי
מצאו קופוני הנחה לקמפינג בכל רחבי הארץ

קמפינג בגליל מערבי

הגליל המערבי טומן בחובו אוצרות טבע מרשימים כמו חופים כחולים, מצוקים לבנים, שדות חקלאיים, הרים ירוקים, יערות עבותים וכמובן נחלים שוצפים. כעת, הקסם המופלא הזה יכול להיות מנת חלקכם אם תבחרו לעשות קמפינג בצפון באחד מחניוני הלילה של הגליל המערבי. באתר קופונופש, אנו מגישים לכם מידע מפורט ועדכני אודות אתרי קמפינג בגליל המערבי בשלל סגנונות. באתר תוכלו למצוא אתרי קמפינג למפונקים שרוצים מתחמים מסודרים למשעי, וכן חניוני לילה להרפתקנים שמבקשים להיות לבד מול הטבע. היכונו לחוויה יוצאת דופן של מלון עם מאות אלפי כוכבים. קמפינג בגליל המערבי מתאים לקבוצות בהרכבים שונים כמו משפחות עם ילדים, חברות, ארגונים, מוסדות חינוך, זוגות וכמובן שגם יחידים. אתרי הקמפינג זמינים עבורכם בקופונופש עם הנחות ומבצעים וגולשי האתר יכולים להרחיב ולקרוא המלצות לגבי חופים, אטרקציות, פעילויות, מסעדות, אתרי ספא, מסלולי טיול ועוד. מערכת הניווט של קופונופש מסייעת לכם למצוא בקלות וללא מאמץ אתרי קמפינג בגליל המערבי אז החופשה כבר מתחילה.

 

אתר קמפינג בלום וילג
גליל עליון, כפר בלום
אוהלי גלמפינג ממוזגים ומגוון אטרקציות לכל המשפחה. לנופש בהנחה לחצו כאן.
אתר קמפינג חוף בצת
גליל מערבי, חוף בצת
אוהלי גלמפינג ממוזגים וקרוואנים על חוף קסום במיוחד. לחצו כאן לנופש בהנחה.
נבחרת אתרי הקמפינג של ישראל
כל הארץ
כל האופציות פתוחות וזמינות להזמנת קמפינג ברחבי הארץ, אונליין מיידית, אצלנו באתר. לחצו כאן לפרטים והזמנות.
חניון קראוונים גן לאומי אכזיב
גליל מערבי, אכזיב
מפרצי ים כחולים ונקרות סלע, רכסי כורכר וצמחים נדירים, אתרי הטלה של צבי ים, שרידי העיר המקראית אכזיב וחוף רחצה בברכות ים – כל אלה מחכים לכם בחוף אכזיב.
חניון קראוונים חוות התנינים קרוקולוקו
ערבה, עין חצבה
חניון קראוונים לצד חוות תנינים מרתקת.חוות התנינים - קרוקולוקו פתוחה לביקור וסיור מודרך בנושא התנינים, בינות בריכות המים. בסיור ניתן לראות את התנינים ממש מקרוב, מהגדולים שאורכם מגיע כמה מטרים ועד לתנינים הצעירים.
חניון קראוונים גן לאומי ירקון
תל אביב והמרכז, גן לאומי ירקון
הריאה הירוקה של גוש דן. בגן הלאומי ירקון שני מתחמים: מקורות הירקון ואפק, ושניהם יחד הם ריאה ירוקה ורוגעת בלב האזור המאוכלס ביותר בישראל. בגן הלאומי היפהפה והשלו תפגשו את הירקון הנקי ועוד.
קמפינג קראוונים חוף בצת
גליל מערבי, חוף בצת
חניון קרוואנים בחוף בצת עם כל השירותים הנדרשים. החוף נמצא בין ראש הנקרה לנהריה, על רצועת חוף מסודר ומדהים ביופיו. החוף מוכרז עם שירותי הצלה.