קמפינג בגליל המערבי - חניוני קמפינג בגליל המערבי
טאבה סיני
מצאו קופוני הנחה לקמפינג בכל רחבי הארץ

קמפינג בגליל מערבי

הגליל המערבי טומן בחובו אוצרות טבע מרשימים כמו חופים כחולים, מצוקים לבנים, שדות חקלאיים, הרים ירוקים, יערות עבותים וכמובן נחלים שוצפים. כעת, הקסם המופלא הזה יכול להיות מנת חלקכם אם תבחרו לעשות קמפינג בצפון באחד מחניוני הלילה של הגליל המערבי. באתר קופונופש, אנו מגישים לכם מידע מפורט ועדכני אודות אתרי קמפינג בגליל המערבי בשלל סגנונות. באתר תוכלו למצוא אתרי קמפינג למפונקים שרוצים מתחמים מסודרים למשעי, וכן חניוני לילה להרפתקנים שמבקשים להיות לבד מול הטבע. היכונו לחוויה יוצאת דופן של מלון עם מאות אלפי כוכבים. קמפינג בגליל המערבי מתאים לקבוצות בהרכבים שונים כמו משפחות עם ילדים, חברות, ארגונים, מוסדות חינוך, זוגות וכמובן שגם יחידים. אתרי הקמפינג זמינים עבורכם בקופונופש עם הנחות ומבצעים וגולשי האתר יכולים להרחיב ולקרוא המלצות לגבי חופים, אטרקציות, פעילויות, מסעדות, אתרי ספא, מסלולי טיול ועוד. מערכת הניווט של קופונופש מסייעת לכם למצוא בקלות וללא מאמץ אתרי קמפינג בגליל המערבי אז החופשה כבר מתחילה.

 

חניון קראוונים חוות התנינים קרוקולוקו
חייגו עכשיו: 072-3932693
ערבה, עין חצבה
חניון קראוונים לצד חוות תנינים מרתקת.חוות התנינים - קרוקולוקו פתוחה לביקור וסיור מודרך בנושא התנינים, בינות בריכות המים. בסיור ניתן לראות את התנינים ממש מקרוב, מהגדולים שאורכם מגיע כמה מטרים ועד לתנינים הצעירים.
אתר קמפינג חוף בצת
חייגו עכשיו: 072-3952709
גליל מערבי, חוף בצת
חוף בצת נמצא בין ראש הנקרה לנהריה, על רצועת חוף מסודר ומדהים ביופיו. החוף מוכרז עם שירותי הצלה. קמפינג אוהלים ממוזגים וקרוואנים עם כל השירותים הנדרשים.
אתר קמפינג בלום וילג
חייגו עכשיו: 072-3954465
גליל עליון, כפר בלום
מתחם חלומי בקיבוץ כפר בלום שבגליל העליון,מציע 35 אוהלי נוחות גדולים וממוזגים המיועדים לקבוצות ומשפחות,
5 חדרי אירוח ו-20 אוהלי Green .לנופש בהנחה לחצו כאן.
חוות מונפורטויטו - קמפינג
חייגו עכשיו: 072-3902021
גליל מערבי, פארק גורן
מתחם קמפינג איכותי במושב גורן שבגליל המערבי. במקום מדשאות מוצלות להקמת אוהלים, מזרנים נוחים, שירותים נקיים ועוד.
חניון קראוונים גן לאומי ירקון
חייגו עכשיו: 072-3931943
תל אביב והמרכז, גן לאומי ירקון
הריאה הירוקה של גוש דן. בגן הלאומי ירקון שני מתחמים: מקורות הירקון ואפק, ושניהם יחד הם ריאה ירוקה ורוגעת בלב האזור המאוכלס ביותר בישראל. בגן הלאומי היפהפה והשלו תפגשו את הירקון הנקי ועוד.
חניון קראוונים גן לאומי אכזיב
חייגו עכשיו: 072-3939068
גליל מערבי, אכזיב
מפרצי ים כחולים ונקרות סלע, רכסי כורכר וצמחים נדירים, אתרי הטלה של צבי ים, שרידי העיר המקראית אכזיב וחוף רחצה בברכות ים – כל אלה מחכים לכם בחוף אכזיב.
חאן הגליל
חייגו עכשיו: 072-3924024
גליל מערבי, בית העמק
מתחם נופש המציע מגוון אפשרויות חופשה למשפחות וקבוצות במרחבים ירוקים- חדרי אירוח נעימים, אוהלים בדואיים ואוהלים משפחתיים ממוזגים.
קמפינג חוות עמק הבוסתנים
ירוק על הנחל
קופונופש לקבוצות
חאן הגליל
הבימה