קמפינג במרכז - קמפינג באזור תל אביב וקמפינג בשרון
טאבה סיני
מצאו קופוני הנחה לקמפינג בכל רחבי הארץ

קמפינג בתל אביב והמרכז

חופשה ישראלית אמיתית בלב הטבע ומבלי להתרחק ממרכז הארץ? קמפינג הוא התשובה הנכונה. חניוני קמפינג בתל אביב והמרכז מציעים מגוון רחב של אפשרויות לחופשה יוצאת דופן אשר מתאימה למשפחות, ילדים, קבוצות, זוגות ועוד. באתר קופונופש אנו מרכזים מידע מקיף לגבי חניוני קמפינג במרכז ולהנאתכם מבצעים, קופונים והנחות. במקביל, תוכלו לקרוא באתר המלצות על מסלולי טיול במרכז, חופים, מעיינות, אטרקציות, פעילויות, מוזיאונים, גלריות, שמורות טבע וכו'. מערכת הניווט הפנימית של קופונופש מפלחת אתרי קמפינג על פי פרמטרים לבחירתכם. תודות לכך, אתם יכולים כעת למצוא ללא מאמץ קמפינג במרכז שמתאים לכם כמו אוהל למדורה. בקטלוג אתרי הקמפינג שלנו תקבלו פרטים על חניוני לילה באזור תל אביב, קמפינג בשרון, קמפינג על חוף הים, חניוני לינה בשטח במישור החוף ועוד.

חניון קראוונים גן לאומי ירקון
חייגו עכשיו: 072-3931943
תל אביב והמרכז, גן לאומי ירקון
הריאה הירוקה של גוש דן. בגן הלאומי ירקון שני מתחמים: מקורות הירקון ואפק, ושניהם יחד הם ריאה ירוקה ורוגעת בלב האזור המאוכלס ביותר בישראל. בגן הלאומי היפהפה והשלו תפגשו את הירקון הנקי ועוד.
קמפינג מעיין צבי
חייגו עכשיו: 072-3932113
תל אביב והמרכז, מעיין צבי
לינת שטח באוהלים אישיים או סוכות על שפת אגם טבעי בקיבוץ מעיין צבי, חוף ים המקסים צמוד (350 מ') עם רצועת חול זהובה שמול זיכרון יעקב
קמפינג חוות עמק הבוסתנים
ירוק על הנחל
קופונופש לקבוצות
חאן הגליל
הבימה