קמפינג במרכז - קמפינג באזור תל אביב וקמפינג בשרון
מצאו קופוני הנחה לקמפינג בכל רחבי הארץ

קמפינג במרכז

חופשה ישראלית אמיתית בלב הטבע ומבלי להתרחק ממרכז הארץ? קמפינג הוא התשובה הנכונה. חניוני קמפינג בתל אביב והמרכז מציעים מגוון רחב של אפשרויות לחופשה יוצאת דופן אשר מתאימה למשפחות, ילדים, קבוצות, זוגות ועוד. באתר קופונופש אנו מרכזים מידע מקיף לגבי חניוני קמפינג במרכז ולהנאתכם מבצעים, קופונים והנחות. במקביל, תוכלו לקרוא באתר המלצות על מסלולי טיול במרכז, חופים, מעיינות, אטרקציות, פעילויות, מוזיאונים, גלריות, שמורות טבע וכו'. מערכת הניווט הפנימית של קופונופש מפלחת אתרי קמפינג על פי פרמטרים לבחירתכם. תודות לכך, אתם יכולים כעת למצוא ללא מאמץ קמפינג במרכז שמתאים לכם כמו אוהל למדורה. בקטלוג אתרי הקמפינג שלנו תקבלו פרטים על חניוני לילה באזור תל אביב, קמפינג בשרון, קמפינג על חוף הים, חניוני לינה בשטח במישור החוף ועוד.

קמפינג מעיין צבי
חייגו עכשיו: 072-3932113
מרכז, מעיין צבי
לינת שטח באוהלים אישיים או סוכות על שפת אגם טבעי בקיבוץ מעיין צבי, חוף ים המקסים צמוד (350 מ') עם רצועת חול זהובה שמול זיכרון יעקב
חניון קראוונים גן לאומי ירקון
חייגו עכשיו: 072-3931943
מרכז, גן לאומי ירקון
הריאה הירוקה של גוש דן. בגן הלאומי ירקון שני מתחמים: מקורות הירקון ואפק, ושניהם יחד הם ריאה ירוקה ורוגעת בלב האזור המאוכלס ביותר בישראל. בגן הלאומי היפהפה והשלו תפגשו את הירקון הנקי ועוד.
חאן בית גולדברג
חייגו עכשיו: 072-3718839
ירושלים והסביבה, הר שמשון
אירוח אותנטי באוהלים בדואיים ואוהלים אישיים למשפחות וקבוצות עם בריכות, מול נוף משגע של הרי יהודה.
אינדי פארק
קופונופש לקבוצות
קמפינג מעין הגושרים
חאן הגליל