חאן אל על - סדנאות גיבוש, קופון הנחה, לקבוצות ברמת הגולן|קופונופש
מצאו קופוני הנחה לאטרקציות בכל רחבי הארץ

חאן אל על - סדנאות גיבוש

  אבני איתן
גלריית תמונות »
שעות פתיחה»
חאן אל על - סמוך למצוק נחל אל-על בדרום הגולן
שעות פתיחה

בתיאום מראש

מידע ופרטים נוספים
תיאור הפעילות:

סדנאות הגיבוש בחאן אל על הם ההיפך מכל הסדנאות שאתם כבר מכירים. כאן תעברו יחדיו חוויות מלהיבות שיישארו איתכם לתמיד. במסגרת הסדנאות אנו מתמקדים בערכים כמו פיתוח חשיבה מקורית ופיתוח מנהיגות, בניית רוח צוות והתגברות על מכשולים. בסוף כל משימה בסדנאות ה – ODT של חאן אל על ייערך סיכום בהנחיית המדריך, שבו יושם דגש על תפקוד הקבוצה בסדנא והערות להמשך.

עוד בחאן אל על סדנת טבע תרפיה בשילוב ODT, שבמהלכה מתמודדת הקבוצה עם משימות אתגריות תחת לחץ של זמן, המחייבות שימוש במיומנויות קיימות וכאלה הנרכשות תוך כדי הפעילות, תוך תמיכה וחשיבה הדדית של כל חברי הקבוצה. הסדנא מקיימת דיאלוג שוטף עם הטבע וערכיו, כמשתנה וכשותף פעיל ומשמעותי בסדנא. סדנת טבע תרפיה מתאימה לאוכלוסיות שונות ומגוונות, ומביאה לתוצאות מפתיעות.

סדנאות הגיבוש של חאן אל על מקנות כלים יעילים וחשובים למורים, מטפלים ומדריכים בעבודתם השוטפת, ולקבוצות וארגונים ערכי גיבוש, עבודת צוות ועידוד לקיחת מנהיגות.

מתכננים יום כיף מקורי?
חאן אל על - סדנאות גיבוש מתמחים במגוון חבילות ופעילויות מפתיעות, במחירים מיוחדים ומוזלים, לקבוצות ממקומות עבודה, מועצות, עיריות, חברות, ארגונים, מוסדות וועדים.
לקבוצות של 20 משתתפים ומעלה
לפרטים 050-8090800
groups.interactivi@gmail.com
חיפוש ממוקד
אינדי פארק
חמת גדר חנוכה
אחוזת כנרת
לונה ביאנקה
פארק מיני גולף פרוד
חאן הגליל
קסם בגולן