תיאטרון ומחול - כרטיסים מוזלים למבחר הצגות ומופעים | קופונופש
מצאו קופוני הנחה להופעות בכל רחבי הארץ

תיאטרון ומחול

כל הארץ
מופע בידור אינטראקטיבי וייחודי המדבר על הקשר בין אהבה, זוגיות, גירושין ו..אוכל. המופע "מבשלים זוגיות" סגר כבר למעלה ממאה הצגות וסבב הופעות בארה"ב ועכשיו הוא מגיע אלינו במתכון חדש. מצחיק יותר, נוגע יותר ומעודכן יותר.
עד 32% הנחה
מרכז, משכן אמנויות הבמה תל אביב
הפקת ענק הכוללת עשרות אמנים, שלובה בטכנולוגיות ואפקטים מיוחדים, משלג אמיתי שיורד על הבמה ועד לפעלולי תאורה מרהיבים. בלט על הקרח בתל אביב.
עד 51% הנחה
מרכז, תל אביב
חיית מחמד, קומדיה חדשה פרי עטו של פרנסיס ובר ("לצאת מהארון", זוכת פרס התיאטרון – הקומדיה של השנה), מלאכת מחשבת של הומור ופנטזיה, רצופה בהפתעות מוטרפות וחינניות. מרוב צחוק, כבר לא יודעים למה לצפות!
עד 68% הנחה
מרכז, בית ציוני אמריקה תל אביב
הסטר, ניצלת מנסיון התאבדות, ואז נחשף סיפור חייה: נישואיה לשופט נכבד ומבוגר ממנה וסיפור אהבתה הנואשת לטייס לשעבר בחיל האוויר המלכותי.
עד 68% הנחה
מרכז, בית החייל תל אביב
דרמה חברתית מרתקת. בקיץ של המחאה החברתית, שופטת בדימוס (יונה אליאן-קשת) מצטרפת לחבורת הצעירים האידיאליסטים הממלאים את רחובות תל אביב ואת האוהלים בשדרות רוטשילד.
עד 69% הנחה
מרכז, בית ציוני אמריקה תל אביב
מה שמתחיל כמפגש כפוי בין יהודי בודד וחשדן (גדי יגיל) ובין הצעיר שמרצה אצלו גזר דין של עבודות שירות (עידו רוזנברג) לאחר שכמעט דרס אותו, הופך לאט לאט לברית גורלית ומפתיעה בין שתי נפשות תועות המחפשות קרבה.
עד 55% הנחה
ירושלים והסביבה, ירושלים
לאור ההצלחה בביקורה הקודם בישראל, חוזרת להקת המחול הספרדי, "לריאל", בתכנית חדשה. חגיגת מחול בביצוע 17 רקדנים במופע סוער וסוחף. מסע צבעוני בין נופיה של ספרד, המוסיקה שלה ובעיקר המחול המגוון שנוצר בה, כל זאת ועוד במופע המציג פלמנקו סוער, מחול ספרדי קלאסי ור
עד 38% הנחה
חיפה והכרמל, מרכז הקונגרסים חיפה
הפקת ענק הכוללת עשרות אמנים, שלובה בטכנולוגיות ואפקטים מיוחדים, משלג אמיתי שיורד על הבמה ועד לפעלולי תאורה מרהיבים. בלט על הקרח בחיפה.
עד 51% הנחה
מרכז, משכן אמנויות הבמה תל אביב
להקת הבלט של התיאטרון הצרפתי המפורסם חוזרת שוב לישראל! השנה יגיעו לארץ במופע חדש המורכב משתי יצירות – "פולחן האביב" ו"אקסודוס". המופע בתל אביב.
עד 51% הנחה
ירושלים והסביבה, תיאטרון ירושלים
הפקת ענק הכוללת עשרות אמנים, שלובה בטכנולוגיות ואפקטים מיוחדים, משלג אמיתי שיורד על הבמה ועד לפעלולי תאורה מרהיבים. בלט על הקרח בירושלים.
עד 48% הנחה
חיפה והכרמל, תיאטרון הצפון קרית חיים
להקת הבלט של התיאטרון הצרפתי המפורסם חוזרת שוב לישראל! השנה יגיעו לארץ במופע חדש המורכב משתי יצירות – "פולחן האביב" ו"אקסודוס". המופע בקרית חיים.
עד 51% הנחה
דרום, משכן אמנויות הבמה באר שבע
הפקת ענק הכוללת עשרות אמנים, שלובה בטכנולוגיות ואפקטים מיוחדים, משלג אמיתי שיורד על הבמה ועד לפעלולי תאורה מרהיבים. בלט על הקרח בבאר שבע.
עד 45% הנחה
מרכז, היכל התרבות ראשון לציון
להקת הבלט של התיאטרון הצרפתי המפורסם חוזרת שוב לישראל! השנה יגיעו לארץ במופע חדש המורכב משתי יצירות – "פולחן האביב" ו"אקסודוס". המופע בראשון לציון.
עד 51% הנחה
חיפוש ממוקד