הדמות האייקונית סאלח שבתי חוזרת לבמה | קופונופש
מלך הג'ונגל
קופונופש מועדון החברים של ישראל והגדול שבהם מוכר כרטיסי מופעים כמפיץ בלבד.
רכישת הכרטיסים מאובטחת בתקן PCI ומחירי הכרטיסים עשויים להיות נמוכים או גבוהים ממחירי הספק המקורי.
הדמות האייקונית סאלח שבתי חוזרת לבמה

אחת הדמויות האהובות והחקוקות בקרב הציבור, חוזרת לבמה והפעם בכיכובו של איציק כהן. כנסו לקרוא על ההפקה החדשנית והסוחפת.

מאת: ארנה מוסל אסף

מי לא מכיר את סאלח שבתי ? אחת הדמויות האהובות בקרב הציבור הישראלי, החקוקות עמוק בזיכרון התרבותי הקולקטיבי, ומעוררות מחשבה ושיח עמוק גם עשרות שנים אחרי צאת סרט הקאלט המיתולוגי ששבר את הקופות.

הסרט החל למעשה מסדרת מערכונים שיצר מוחו החריף של אפרים קישון, ובשל התגובות הסוחפות הפכו המערכונים לסרט מופתי בהפקתו של מנחם גולן, ובהשתתפות חיים טופול, זהרירה חריפאי, גילה אלמגור, אסתר גרינברג, אריק איינשטיין, שייקה לוי, גאולה נוני, שרגא פרידמן ומרדכי ארנון. כל אלו הובילו אותו להצלחה חסרת תקדים בישראל ולרושם רב גם מעבר לים - סאלח שבתי הוא הסרט הישראלי הראשון שמועמד לזכייה באוסקר וגם הראשון שזכה בפרס גלובוס הזהב !

העלילה מתרחשת בתחילת שנות החמישים - זמן קצר לאחר הקמת המדינה שנמצאת בחיתוליה -ומשקפת בצורה קומית, הומוריסטית וסאטירית את האווירה, ההווי ו"האקלים" החברתי באותם ימים: קשיי העלייה והקליטה של עדות המזרח, היחס של ילידי הארץ כלפיי העולם, פערי המעמדות, הפערים בין השלטון האליטיסטי לבין האזרח הקטן והפשוט, נבכי הבירוקרטיה הישראלית הצעירה והמתישה, הפוליטיקה המלוכלכת ועוד, שהכל משתקף דרך דמותו של סאלח - עולה חדש מארצות ערב שהגיע היישר למעברה, התאקלם בה במהירות ואף הפך למנהיג הקהילה.

הסרט המצחיק, הקורע, המרגש והמצמרר, כבר זכה למספר עיבודים ועכשיו בקיץ 21 עולה שוב בעיבוד בימתי מושקע ונוצץ של הבמאי צדי צרפתי, שיצר מחזמר חדשני בהפקה חדשה, צעירה, צבעונית, קצבית וסוחפת . והפעם (כבר השנייה) נכנס איציק כהן לנעליו של הדמות האייקונית סלאח שבתי, ולצידו מככבים נופר סלאמן ("היורשת"), עדי אלון ועוד עשרות שחקנים, רקדנים וזמרים. הפזמונים שנכתבו בידי חיים חפר והולחנו בידי נורית הירש מהווים את הרגעים היותר מרתקים בהצגה בגרסתה החדשה והכובשת.

המחזמר סאלח שבתי יופיע בכל רחבי הארץ - ראשון לציון, ירושלים, באר שבע, כפר סבא, קריית מוצקין, נתניה, חולון, פתח תקווה, אשדוד, נהריה, אור יהודה, כרמיאל ואייר פורט סיטי.

גולשי קופונופש נהנים גם הפעם מהנחה שווה על הכרטיסים למחזמר המדובר.


לכל המועדים, הערים ולרכישת כרטיסים לחצו כאן >>

 

חנוכה 21 – ההצגות המומלצות שלנו
חנוכה 21 – ההצגות המומלצות שלנו

שנים שחנוכה הוא חג ההופעות והפסטיבלים. לפעמים נדמה כי זאת מהותו העיקרית של החג (-: שפע ההצגות הוא מבורך, אבל לפעמים מסחרר ומבלבל, וקשה לנו לקבל החלטות

חדש בקופונופש - הנחות משמעותיות לתיאטרון הקאמרי
חדש בקופונופש - הנחות משמעותיות לתיאטרון הקאמרי

כמי שקשובים לקהל שלנו, שמענו את בקשותיכם להעשיר את סל ההנחות בקטגוריית התרבות גם למופעי תיאטרון איכותיים למבוגרים.

חווימה