חדרי בריחה בקופונופש – חוויה שלא תירצו לברוח...
ימי הולדת
מצאו קופוני הנחה לאטרקציות בכל רחבי הארץ
באלגן קיבוץ יגור
חדרי בריחה בקופונופש – חוויה שלא תירצו לברוח...
לקראת יום ההולדת ה- 16 של מעיין בתנו הצעירה החלטנו לעשות משהו אחר, חדש, מרענן.
מאת: רונית טל גרינברג 9.1.2019

 

לא לקח לנו הרבה זמן והחלטנו פה אחד נרגש מאוד על חדר בריחה שלא הכרנו, באיזור שלנו, ומיד נרשמנו לחוויה מטריפה שלא תישכח, פשוט לא תישכח. 

מה עולה לכם בראש כשחושבים על חדר בריחה ? 

מקום סגור ? צריך לברוח ? משימות מאתגרות ? ממה בורחים ולאן ? מה זה בעצם חדר בריחה ומה עושים בו ?
כל השאלות הללו ועוד ריצדו לי בראש עד שהגענו לחדר הבריחה הצפוני, ולאחר תדריך מקצועי ולא לגמרי מרגיע...נכנסנו אחר כבוד, בעלי, ארבעת ילדיי ואנוכי לאתגר קבוצתי שלא יישכח, אני עדיין נפעמת.

חדר בריחה לקוח מעולם הדימיון, כל נושא שניתן לעלות על הדעת ולפתח אותו הופך למשחק אתגרי ומותח עם חידות ורמזים בחדר הנסגר על אנשיו ומותיר אותם מאותגרים בפיצוח חידות יצירתיות במיוחד.

על המשתתפים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צופנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל, לרוב כ-60 דקות.

משחקים אלו מבוססים על משחקי הווידאו מז'אנר "הבריחה מהחדר", כמו למשל "חדר הארגמן", "סאבמשין", "הדלתות" ועוד רבים אחרים, בהם השחקן נעול בחדר ואמור לסרוק את סביבתו במטרה למצוא כלים ורמזים שיובילו ליציאה מהחדר. השחקנים צריכים להשתמש בכושר הבחנה וחשיבה ביקורתית, יכולות אנליטיות וכישורים אסטרטגיים כדי לברוח מהחדר. השראות אחרות ליצירת המשחק נלקחו ממשחקי לוח, סרטים וספרים.

בדרך כלל חדרי בריחה מאורגנים מסביב לנושא מסוים. הנושא הוא סיפור המסגרת שבתוכו מתרחשת העלילה של החדר, והמשתתפים מתקדמים בו ביחד עם התקדמות המשחק ופתרון החידות. בדרך כלל לפני הכניסה לחדר מועברת הדרכה שמטרתה לספר למשתתפים במשחק את סיפור המסגרת. ההדרכה יכולה להיות על ידי מדריך או על ידי סרטון קצר, ובחדרים מתקדמים על ידי משקפים של מציאות מדומה.

חדרי הבריחה מכונים בשמות שונים כגון חדרי קווסט, חדרי מילוט ומשחקי היחלצות מחדר  ותמיד תמצאו שמות בידיוניים המכניסים דרמה ומכינים אותך לעבודה...מלחיצה ומרתקת.
פצצת אטום באיראן, הרפתקה בחשיכה, תיבת פנדורה מהמיתולוגיה היוונית, בחזרה אל העתיד, הרפתקה ביער או משבר במעמקים ואפילו רחמנא ליצלן חדר בריחה עונש מוות, ועוד.

אז חוויה מטריפה כתבתי, וזו אכן הייתה חוויה נהדרת למשפחה שלי, נכנסנו חדורי מטרה לאחר תדריך מקצועי וכבשנו בסערה את אתגר פיצוח החידות והצופנים כשברקע היה סאונד מטורף שהתאים לאווירה וליווה אותנו לאורך ההתקדמות בחדר.

כצוות מיומן ומשפחתי המכיר איש את רעהו על בוריו, התאחדנו סביב המטרה ושברנו יחד את הראש כדי להצליח במשימות המיוחדות המתווספות זו אחר זו בקצב מהיר, משימות יצירתיות ביותר ומיוחדות.

בקופונופש מועדון החברים של ישראל אנו לא שוקטים לרגע ודרכנו ניתן למצוא מבחר של חדרי בריחה ברחבי הארץ כנסו כאן ותיזכו לכרטיסים בהנחה לכל החדרים.

תהנו ואתם מוזמנים לכתוב לנו בהמלצות של כל חדר איך היה לכם.

אז זיכרו...השעון מתקתק....נותרו לכם 60 דקות......צאו לדרך.....

לאטרקציות נוספות של רגעים שלא שוכחים כנסו
לקופונופש מועדון החברים של ישראל וריכשו כרטיסים בהנחה.

 

טיפים מנצחים לבילוי משפחתי בחרמון
טיפים מנצחים לבילוי משפחתי בחרמון
תכנון נסיעה לחרמון מרגש תמיד, וגם מעלה שאלות- מה לובשים? מה חשוב לארוז ? ריכזנו טיפים שיהפכו את הבילוי למושלם!
כל הילדים רוצים גונגל כיף
כל הילדים רוצים ג'ונגל כיף
בוקר שבת חורפית, זמן אידיאלי לביקור בעמק הירדן. ארזנו את הילדודס ששרופים על בעלי חיים ויצאנו אל ארץ הג'ונגל כיף בפאתי קיבוץ בית זרע, בין שדות והרים.
יום הולדת יש רק פעם בשנה
יום הולדת יש רק פעם בשנה
חגיגות יומולדת מטריפות בקופונופש.כמה פעמים התקרב תאריך יום ההולדת של הילד/ה ואתם שברתם את הראש....
קטיף עצמי – חוויית טעמים בטבע
קטיף עצמי – חוויית טעמים בטבע
בשירותי הצבאי, כמפקדת טירוניות במחנה 80, נהגנו לערוך מסעות קצרים באיזור הקסום של טבע ופרדסים פורחים.
"קטופותי" – קטיף עצמי בבית לחם הגלילית
"קטופותי" – קטיף עצמי בבית לחם הגלילית
אתם מוזמנים לחוויית קטיף עצמי של מגוון פירות, ירקות העונה ועשבי תבלין. הפנינג לכל המשפחה.
חנות מוצרים