קיץ באתר התיירות ראש הנקרה
מצאו קופוני הנחה לאטרקציות בכל רחבי הארץ
באלגן קיבוץ יגור
קיץ באתר התיירות ראש הנקרה
ראש הנקרה
ראש הנקרהגליל מערבי
האטרקציה המרכזית באתר ראש הנקרה הן הנקרות, הן בעלות יופי ייחודי. מי מכם שעוד לא היה באתר הנקרות בראש הנקרה כדאי ומומלץ לבקר. ומי מכם שכן היה מוזמן לקחת את יקיריו ולהכיר לו את פלא הנקרות.

 ההיסטוריה של הנקרות החצובות בסלע מתחילות לפני מאות ואלפי שנים, בתהליך גיאולוגי של זעזועים תת קרקעיים שפערו סדקים בסלע, מי הגשמים חדרו, המיסו את הסלעים ויצרו בתוכם מחילות ונקרות ימיות, שהתרחבו עם הזמן בזכות הגלים הסוערים המלוחים המכים בסלע.

האטרקציה המרכזית באתר ראש הנקרה הן הנקרות, הן בעלות יופי ייחודי המתבטא בשינויי צבעים במהלך היום ובחילופי העונות. מומלץ לראותן בשעות השקיעה ובימים חורפיים.

החוויה במרכז המבקרים מתחילה בנסיעה קצרה ברכבל המוריד אל תוך הנקרות. הנסיעה ברכבל אורכת דק' מעטות, זו ירידה של 70 מטר מעל פני הים בזווית תלולה של 60 מעלות. הנוף של הים, קרני האור החודרים אל הנקרות ומאירים את קירות הסלע, עוצר נשימה ומומלץ להצטייד במצלמות. 

הסיור בנקרות מתחיל במייצג אור קולי באולם תצוגה חצוב בסלע. דרך המייצג חווים את סיפור הנקרות, רואים כיצר הן נוצרו, חשים את איתני הטבע המכים בעוצמה בסלעים ופוערים בהם את הנקרות. משך המייצג 15 דק', הוא מוקרן ב 7 שפות והוא כולל סיור וירטואלי בתוך הנקרות.

מסלול ההליכה בנקרות, אורכו כ 200 מטר ובסופו, צוק מאובנים לבן, בו אפשר למצוא מאובנים של כוכבי ים, ובנוסף, פסל טבעי ענק בצורת רגל של פיל שיצר הים. 

עוד באתר ראש הנקרה, שמורת טבע וטיילת לאורך החוף הרוויה במפרצונים קסומים. בשמורת הטבע ובטיילת ניתן לקיים טיולי אופניים או טיול ברכב חשמלי. לרוכשים כרטיס משולב.

לאניני הטעם, מומלץ לסיים את היום בארוחה טובה במסעדת השף "הצוק" הממוקמת באתר. המסעדה כשרה למהדרין, ומגישה מנות גורמה ים תיכוניות של בשרים משובחים, דגים ועוד.

עוד על אתר התיירות ראש הנקרה באתר קופונופש מועדון חברים.

ועכשיו, הטבות, מחירים מיוחדים, כרטיסים מוזלים וכרטיסים משולבים  לגולשי קופונופש וחברי המועדון, לפרטים והזמנות און ליין ראש הנקרה.

טיפים מנצחים לבילוי משפחתי בחרמון
טיפים מנצחים לבילוי משפחתי בחרמון
תכנון נסיעה לחרמון מרגש תמיד, וגם מעלה שאלות- מה לובשים? מה חשוב לארוז ? ריכזנו טיפים שיהפכו את הבילוי למושלם!
כל הילדים רוצים גונגל כיף
כל הילדים רוצים ג'ונגל כיף
בוקר שבת חורפית, זמן אידיאלי לביקור בעמק הירדן. ארזנו את הילדודס ששרופים על בעלי חיים ויצאנו אל ארץ הג'ונגל כיף בפאתי קיבוץ בית זרע, בין שדות והרים.
יום הולדת יש רק פעם בשנה
יום הולדת יש רק פעם בשנה
חגיגות יומולדת מטריפות בקופונופש.כמה פעמים התקרב תאריך יום ההולדת של הילד/ה ואתם שברתם את הראש....
קטיף עצמי – חוויית טעמים בטבע
קטיף עצמי – חוויית טעמים בטבע
בשירותי הצבאי, כמפקדת טירוניות במחנה 80, נהגנו לערוך מסעות קצרים באיזור הקסום של טבע ופרדסים פורחים.
"קטופותי" – קטיף עצמי בבית לחם הגלילית
"קטופותי" – קטיף עצמי בבית לחם הגלילית
אתם מוזמנים לחוויית קטיף עצמי של מגוון פירות, ירקות העונה ועשבי תבלין. הפנינג לכל המשפחה.
אטרקציות אילת