מרכז המבקרים של שטראוס, אחיהוד | קופונופש
מצאו קופוני הנחה לאטרקציות בכל רחבי הארץ
טרקטורוני כלנית
נח בגולן
אינדי פארק
מרכז המבקרים של שטראוס – מאחורי הקלעים של עולם המזון
שטראוס מרכז מבקרים
אחיהודגליל מערבי
ביקרנו במרכז המבקרים בפארק תעשיות בר לב וחזרנו כדי לספר לכם בדיוק מה מצפה לכם בביקור במרכז.

כולנו מכירים את חברת שטראוס ממדפי הסופר הקרובים לביתנו. למעשה, כאחת החברות המובילות בישראל, היא מספקת לנו מטעמים שמחכים לנו במקרר הביתי מדי יום. אנחנו אוכלים גבינות, מעדנים ויוגורטים מדי ערב ונהנים ממוצרי אחת החברות הותיקות בארץ. מרכז המבקרים של שטראוס מספק לנו הצצה אל מאחורי הקלעים של ייצור מוצרי המזון שאנחנו מכירים טוב כל כך.

המקום שבו הטבע והתעשייה נפגשים

מרכז המבקרים של מחלבת שטראוס בגליל הוא מקום שבו נפגשים הטבע והתעשייה. מצד אחד המחלבה של שטראוס, שמציגה את פלאי הטכנולוגיה ששינו לחלוטין את הדרך שבה אנחנו עובדים בתוך המחלבה ומייצרים חלב. מצד שני, תהליך ייצור החלב הטבעי שהוא הבסיס למוצרי החברה. אנחנו למדים במהלך הסיור על תהליך ייצור החלב וכיצד הופך החלב למוצרים השונים שמציעה החברה.

במהלך הביקור שמתאים למשפחות ולקבוצות מאורגנות, פוגשים הילדים והמבוגרים את שרשרת הייצור משלב החליבה ועד לשלב ייצור המעדנים, הממרחים והגבינות של החברה. הביקור משלב כמה פעילויות שונות ומתאים לילדים מגיל שש ומעלה.

מפגש עם מורשת, תעשייה וחדשנות – ועם כל הטעמים האהובים

במהלך הביקור במרכז המבקרים של שטראוס בגליל, אחד מבין שלושה מרכזים ברחבי הארץ בהם ניתן לבקר, נהנים הילדים והמבוגרים מכמה פעילויות שונות.

הביקור במקום משלב סרט שמספר את סיפור החברה ואת סיפור ייצור המוצרים השונים. במהלך הסרט לומדים המבקרים להכיר את המורשת המיוחדת של שטראוס.

מורשת זו מתחילה עם עלייתה של המשפחה מגרמניה בשנות השלושים של המאה הקודמת, לעיר נהריה וממשיכה בהקמת מחלבת שטראוס ותיקה בעיר, דרך סיפורה של חברת עלית השותפה ועד לייצור הגבינות, הגלידות, השוקולד וכל שאר המטעמים שמוכרים לנו כל כך. הסרט סוקר את השילוב בין מורשת והיסטוריה ובין חדשנות, טכנולוגיה וייצור מוקפד שנמשך מאז ועד היום.

לאחר הסרט תוכלו להנות ממשחק אינטראקטיבי שמוביל אתכם בין כל שלבי הייצור של מעדני החלב של שטראוס. משלב קבלת החלב לאחר החליבה ועד למוצר הסופי שאנחנו רוכשים מדי שבוע בסופרמרקט. הילדים לומדים את שלבי הייצור של מוצרי החלב וכיצד הם הופכים לאותם מעדנים, יוגורטים וממרחים שאנחנו מכירים.

לאחר המשחק יוצאים לסיור מודרך בקווי הייצור של שטראוס. הסיור מאפשר למבקרים להכיר מקרוב את הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום ייצור המזון ולראות איך מיוצרים בפועל מוצרים אהובים, מהמילקי ועד לגבינת הסקי.

לאחר הסיור מגיעות הטעימות. הילדים והמבוגרים נהנים מטעימות של מיטב מוצרי המחלבה הטריים. את הביקור מנציחים בסופו עם צילום קבוצתי למזכרת.

למי זה מתאים?

הפעילות במרכז המבקרים מתאימה לקבוצות ולמשפחות בתיאום מראש בלבד. הכניסה היא לילדים מעל גיל שש (מותנה בהצגת תעודת זהות). לסיורים במרכז המבקרים חשוב להגיע לבושים במכנסיים ארוכים ונעלים סגורות.

פעילות חווייתית בחופשים ובימים מיוחדים

מרכז המבקרים של שטראוס בגליל פתוח בימי חול המועד פסח וסוכות ובמהלך ימות השבוע, בתיאום מראש. את הביקור במקום אפשר לארגן כסיור קבוצתי למספר משפחות או לקבוצה מאורגנת עד 50 איש בכל קבוצה.

אם אתם מגיעים לחופשה משפחתית עם המשפחה המורחבת או רוצים להנות מסיור עם הילדים במהלך חופשה בגליל, תוכלו לבקר במקום במהלך חול המועד פסח ולהנות מיום פעילות מיוחד וחוויתי, אטרקציה שאין באף מקום אחר בגליל.

מחלבת שטראוס היא אחת המחלבות המתקדמות בארץ ובמזרח התיכון כולו. מרכז המבקרים שסובב אותה מציע לילדים ולמבוגרים כאחד פעילות חווייתית מעשירה. הערך שמאחורי ההכרות עם חומרי הגלם ותהליך הייצור הוא רב. הילדים והמבוגרים לומדים מה מסתתר מאחורי הכנת כל אחד מהמוצרים הפופולריים שמככבים על שולחן האוכל בכל ארוחת בוקר או ערב.

זו הזדמנות עבור הילדים להבין מה מסתתר מאחורי המוצרים המוכרים והאהובים, איך מגיע החלב אל תוך המוצרים ומאיפה הוא מגיע, מה דורש תהליך ייצור המעדנים והיוגורטים ואיך שומרים על דיוק וטעם משובח לאורך שנים.

לא רק סיורים – גם אירועים מיוחדים

במרכז המבקרים של שטראוס אפשר לערוך לאורך כל ימי השנה, בתיאום מראש, ימי הולדת מיוחדים וחווייתיים. ימי ההולדת כוללים מוזיקה, הפקת קליפ בהכנת ההורים, כיבוד מתוק ממיטב המוצרים של שטראוס ופעילות מעשירה ומיוחדת שסובבת את הביקור במקום.

ימי ההולדת במרכז המבקרים שמים דגש על הילד עצמו, כשהוא מקבל את מירב תשומת הלב והיום כולו מתמקד בו. לצד הדגש על החגיגה האישית, זוכים המשתתפים במסיבה להנות מפעילות לא שגרתית, במקום מיוחד בעל ערך חינוכי. זוהי דרך מיוחדת ויוצאת מהקופסה לחגוג מסיבת יום הולדת ולהכניס לחגיגה ערך מוסף.

מרכז המבקרים של שטראוס נמצא באזור התעשייה ברלב בסמוך לעיר כרמיאל, על כביש 85. גולשי קופונופש נהנים מקופוני הנחה מיוחדים בכניסה לאתר.

פארקי המים המובילים בישראל
פארקי המים המובילים בישראל
כשכל כך חם בחוץ ומחפשים דרכים להתקרר, בקופונופש הכנו עבורכם את רשימת פארקי המים המובילים בישראל,חוויות רטובות וצוננות.
ימית 2000 - אטרקציית הקיץ המושלמת לכל המשפחה.
ימית 2000 - אטרקציית הקיץ המושלמת לכל המשפחה.
הפארק מציע בריכת שעשועים אולימפית ובריכת גלים מקורה, 20 מגלשות אקסטרים חדישות ובטוחות לכל הגילאים ו"עולם הילדים".
קטיף עצמי – חוויית טעמים בטבע
קטיף עצמי – חוויית טעמים בטבע
בשירותי הצבאי, כמפקדת טירוניות במחנה 80, נהגנו לערוך מסעות קצרים באיזור הקסום של טבע ופרדסים פורחים.
פארק המים חוף גיא – ים של אטרקציות בכנרת בכרטיס אחד!
פארק המים חוף גיא – ים של אטרקציות בכנרת בכרטיס אחד!
האביב כבר כאן ועונת הרחצה אט אט נפתחת, גם פארק המים חוף גיא עומד להיפתח ב- 21/4/19, ובגדול!
"קטופותי" – קטיף עצמי בבית לחם הגלילית
"קטופותי" – קטיף עצמי בבית לחם הגלילית
אתם מוזמנים לחוויית קטיף עצמי של מגוון פירות, ירקות העונה ועשבי תבלין. הפנינג לכל המשפחה.