טרמינל מעלית הזמן ירושלים אטרקציות לילדים ולמבוגרים | קופונופש

טרמינל-מעלית הזמן

ירושלים, ירושלים.
02-6248381
, פקס: 02-6252228
שעות פתיחה
א'-ה' 10:00-17:00, ו' 10:00-14:00, ש' 12:00-18:00
חדשות ומבצעים
אטרקציה זו מופיע בסיווגים:
טרמינל- מעלית הזמן
טרמינל- אטרקציות רב חושיות מדהימות לכל המשפחה!

ממרכז טרמינל ממריאות טיסות מרתקות אל יעדים מדהימים. תוכלו לצאת למסעות בזמן להיסטוריה של ארצות וערים אקזוטיות, מסע אל בטן האדמה, אל החלל, מסע בקפסולה זעירה אל תוך גוף האדם ומסעות אל העתיד.

בעזרת טכנולוגיות רב-חושיות מתקדמות תוכלו לצאת ליעדים שעד כה יכולתם רק לחלום להגיע אליהם... מבלי לזוז מהכסא.

המסעות של טרמינל:

מעלית הזמן- מוצג בדו מימד
3000 שנות היסטוריה ירושלמית נחשפות

מעלית הזמן עושה סדר בהיסטוריה הארוכה והמורכבת של ירושלים. העיר ואנשיה קמים לתחייה על גבי שלושה מסכי ענק בו זמנית, ומזמינים את הצופים לחוות את תולדותיהם.
במיצג זה חיים טופול מגלם את שלם, מדריך טיולים בן 3000 שנה. הוא לוקח אותנו לסיור שבו נכיר את ירושלים לעומק: נראה אותה בתקופת בית שני, נבקר בארמון המלך שלמה, נהלך בסמטאות העיר הביזנטית, ועוד. גם ירושלים של מעלה מומחשת בצורה ייחודית ומקורית.

ב"טרמינל" 102 מושבים. 90 מהם נעים על 6 צירי תנועה ו- 12 מהם נייחים. עפ"י דרישה מראש, ניתן לקבע מספר מושבים רב יותר.
באטרקציה שימוש במערכות סימולציה, הקרנה וקול חזקים, לפיכך, חולי לב, נשים בהריון, הסובלים מבעיות גב, תנועה וסחרחורות, מתבקשים לשבת על מושבים קבועים בלבד.

הכניסה מותרת מגיל 5 ומעלה ואף מותאמת לנכים.
יש להקפיד ולהגיע לאטרקציה כ- 15 דקות לפני תחילת המסע לצפייה בסרטון בטיחות. חשוב: המסע ב"טרמינל" מתחיל בדיוק בשעה היעודה ! במקרה של איחור, לא נוכל להבטיח את מקומכם באולם.
הנוסעים יכולים לחוות את המסע ב-6 שפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית וגרמנית.

קפסולת העתיד- מוצג בתלת מימד
תיקח אתכם לתוך גוף האדם

מיצג זה חושף את סודותיה של המכונה המשוכללת ביותר שהאדם לא תכנן: גוף האדם עצמו. איך אנו נושמים? איך אנו קולטים מידע? איך אנו מעכלים? איך אנו נראים מבפנים? המיצג עונה על השאלות האלה, באמצעות הדמיות תלת-מימדיות מרהיבות ומדויקות. נטייל באוזן, במוח, בשרירים, בראות ואפילו ברחם.
המסע מתאפשר בזכות "אינפו", רובוטית-קפסולה עתידנית אשר מנחה את המסע ומספקת נקודת מבט ייחודית משלה על הנעשה בגופנו. הנוסעים יכולים לחוות את המסע בשפה העברית.

מסע ביקום- מוצג בתלת מימד
מכדור הארץ אל קצות הגלקסיה

בואו לראות מקרוב את הרגע בו נוצר היקום – המפץ הגדול.
במיצג "מסע ביקום" נסייר במערכת השמש שלנו, סביב כדור הארץ, הירח והפלנטות השכנות. לאחר מכן נמשיך הלאה לסייר במרחבי היקום, ולראות בתלת מימד תופעות שונות ומשונות. במהלך המיצג השביט יטוס מולנו, רוחות השמש תישובנה לעברנו ואסטרואיד ינחת ממש לידנו!
המיצג מסתיים בהמחשה ייחודית של גודלו של כדור הארץ ביחס לשאר היקום, ושל גודלו של גוף האדם ביחס לחלקיקים המרכיבים אותו. הנוסעים יכולים לחוות את המסע בשפה העברית.

הודו המדהימה- מוצג בתלת מימד
מסע ברחבי הזמן והתרבות של הודו

עלילת המיצג מתחילה כאשר תייר בריטי מגיע לחנות עתיקות. נדמה זאת חנות הודית רגילה, אך לא כך. המוכר בחנות, המגולם על ידי השחקן אנופם קר ("שחקי אותה כמו בקהאם"), מחזיק ברשותו מכונת זמן מופלאה – "טיים וואלה". באמצעות מכונת הזמן הזאת הוא לוקח את התייר למסע גיאוגרפי ותרבותי בהודו של התקופות השונות.
בדרך הם פוגשים אנשי מפתח בהיסטוריה ההודית, כגון גנדי, הקיסר אשוקה, ושאח ג'אהאן, אשר בנה את הטאג' מאהאל.
התכנית משלבת שחזורים תלת מימדים של עתיקות שנמצאו בהודו, צילומי נוף מרהיבים, ופיסות מציאות הודית המציגות את המגוון יוצא הדופן של דתות, תרבויות וסגנונות חיים בהודו.
הנוסעים יכולים לחוות את המסע בשפות: עברית/אנגלית.

מיקום
"טרמינל" ממוקם בבית אגרון, בצמוד למדרחוב נחלת שבעה, בלב אזור התיירות של ירושלים. ניתן להגיע ממדרחוב בן יהודה לכיכר ציון ולפנות ימינה למדרחוב סלומון עד לנקודת ההצטלבות עם רחוב הלל.
למגיעים ברכב – ניתן להחנותו בחניון גן העצמאות הנמצא בסוף רחוב הלל, בסמוך לבית-אגרון. חנייה לאוטובוסים – ניתן למצוא בסוף רחוב מנשה בן-ישראל החוצה את גן-העצמאות (הכניסה מרחוב אגרון).

לקבוצות מאורגנות – ניתן להזמין מופעים גם מעבר לשעות הפעילות, לפרטים לחץ כאן

יש לתאם הגעה מראש.
טרמינל-מעלית הזמן - מפה
קראוונים
בצל הדקלים
טוסקנה בגליל
אהבה במושבה
Xo מסעדת
קייקי כפר בלום