פגסוס 90, קופון הנחה, אטרקציה במושב אליעד | קופונופש

פגסוס 90

צפון, רמת הגולן, אליעד.
072-3712347
שעות פתיחה
א' - ה' 9:00-16:00
שישי שבת וחגים - בתיאום מראש.
קבוצות בתיאום מראש.
חדשות ומבצעים
פגסוס: מרכז מבקרים באלי-עד

חברת פגסוס שנמצאת במושב אלי-עד ברמת הגולן הקימה בשנה האחרונה מרכז מבקרים חדש, שבו ניתן להכיר מקרוב את תהליך ייצור מוצרי העור ולשמוע על סיפורו המיוחד של המקום.

פגסוס הוקמה בשנת 1990 לאחר שנים של עבודה עם סוסים ולצד סוסים. קרי וחיים, בעלי המקום, החליטו להקים את המפעל שבו מייצרים חגורות, תיקים, ציוד מקצועי לרכיבת סוסים ועוד. בתוך המפעל מתכננים, מפתחים, מעבדים את העור ויוצרים מוצרים איכותיים שמשווקים לחוות סוסים בארץ ובעולם.

מרכז המבקרים שבמקום מביא את הסיפור המיוחד של פגסוס אל המבקרים שמגיעים לראות ולהכיר מקרוב. במקום אפשר לארח עד 35 אנשים ולשמוע הדרכה על סוגי העור, עיבוד העורות, שימוש בעור להכנת המוצרים הנמכרים בחנות המפעל הסמוכה.

בנוסף מכירים מקרוב את סיפור הקמת המקום על ידי בני הזוג וכן את סיפורו של מושב אלי-עד, הקרוי על שם אלי כהן. את ההדרכה עורכת קרי בעצמה ומאפשרת למשתתפים להיות חלק מהמקום ומהתהליך המיוחד של ייצור מוצרי העור, כשהיא מספרת ומתארת שלב אחר שלב עד להפקת המוצר המושלם.

את הפעילויות במקום מתאימים לפי גילאי המשתתפים ואופי הקבוצה והמחירים משתנים בהתאם לסוג הפעילות. לצד ההדרכה במקום אפשר להנות מארוחה משובחת מעשה ידי קייטרינג איכותי.

ההדרכה לקבוצות ניתנת בתיאום מראש. המחירים משתנים בהתאם למספר המשתתפים ואופי הפעילות.
 
פגסוס 90 - מפה
קראוונים
בצל הדקלים
טוסקנה בגליל
אהבה במושבה
Xo מסעדת