הופעות
חפשו קופוני הנחה להופעות בישראל
קופונופש » הופעות והצגות בישראל
  • מר זוטא ועץ התפוחים
  • חן מזרחי
  • ההצגה פליישר
  • קובי מיימון
  • גיל שוחט מארח את מיקי קם
כל הרשימה ›
הופעות סטנד אפ
קובי מימון בהופעה
גליל מערבי, כרמיאל
מופע הסטנדאפ של קובי מימון הוא מסע הומוריסטי בין עולמות ותובנות בקצב אש. קובי עולה על הבמה וההנאה שלו מדבקת. אהבת הבמה, ההבחנות הקטנות וההגשה האותנטית יוצרים מופע שתופס אותך מהרגע הראשון, מסתובב לך בראש וגורם לך לצחוק מהבטן.
קובי מיימון
חן מזרחי בהופעה
צפון, כל הארץ
סטדנאפיסט מוכשר ביותר המוכר לכולנו מהתוכנית "צחוק מהעבודה" ומהרשתות החברתיות, חן הינו הסטדנאפיסט הישראלי עם מירב העוקבים באינסטגרם והפייסבוק בישראל, עם למעלה מחצי מיליון עוקבים... הוא כבש את הצופים בתוכנית "צחוק מהעבודה" בזכות כישרון יוצא דופן להצחיק את הקהל עד דמעות.
חן מזרחי
כל הרשימה ›
הצגות
הצגה מר זוטא ועץ התפוחים
גליל מערבי, כרמיאל
מר זוטא, מזניח את גינתו ואת עץ התפוחים שלו ומעדיף להתבטל ולישון. בגללו תושבי סמטת הפטריות מעולם לא זכו בתחרות "הסמטה המטופחת והיפה" וגם לא הוזמנו לביתו של ראש הכפרו לנשף החגיגי. הם מחליטים שמספיק להם! הם יותר לא מוותרים! הם ישכנעו את מר זוטא לטפח את העץ והגינה ואולי, סוף סוף, הם יהיו הזוכים... הצגה קסומה על חברות, אחריות, ערבות הדדית, אהבה לטבע ואיכות הסביבה.
מר זוטא ועץ התפוחים
ההצגה פליישר
גליל מערבי, כרמיאל
במרכז המחזה נמצא קונפליקט חילוני-דתי, בליבו של הקונפליקט, סוגיית הכפייה הדתית. גיבורי המחזה ברטה ואריה פליישר, בני זוג חילוניים, ניצולי שואה, שלשכונתם עוברת אוכלוסייה חרדית, שעם הזמן הופכת לרוב. ומאלצת את תושבי השכונה הוותיקים לשנות את דרכיהם וכשאלה לא עושים זאת, פרנסתם נפגעת והם נדחקים לפינה. מהלך שמוביל לעימות בין שתי תפיסות עולם. בו האחת גוברת על השנייה.....
ההצגה פליישר
גיל שוחט מארח את מיקי קם
גליל מערבי, כרמיאל
מיקי קם המוכשרת אשר כבשה את במות התיאטרון והקולנוע, בתפקידים מגוונים, בשיתוף פעולה נדיר עם המאסטרו גיל שוחט, בערב שירים מאת חנן יובל, ג'ון קנדר, מיקי גבריאלוב ועוד… מופע מוסיקלי נוסטלגי ומרגש בעיבודים יפייפים וסוחפים.
מיקי קם
ההצגה אנגינה פקטוריס
גליל מערבי, כרמיאל
גיבור ההצגה הוא שר הביטחון שזקוק בדחיפות להשתלת לב. הקונפליקט הבוער מתעורר כשנמצא עבורו לב ערבי טרי היישר משכם. הבעיה היא שרק לפני כמה חודשים השר עצמו עזר להעביר חוק שאוסר על יהודים לקבל תרומת איברים ממי שאינם יהודים. מכאן מתחילה שרשרת של טעויות ושחיתויות כמיטב המסורת של ממשלות ישראל.
אנגינה פקטוריס
קובי מימון בהופעה
חן מזרחי