ספורט ימי בחוויה ימית בכנרת, הכול בכרטיס אחד לכל המשפחה | קופונופש
מצאו קופוני הנחה לאטרקציות בכל רחבי הארץ
אינדי פארק
טרקטורוני כלנית
בתי נורית
חוויה ימית בכנרת - שלל פעילויות ספורט ימי בכרטיס אחד!
חוויה ימית בכנרת
מעגןכנרת
חוויה ימית בכנרת, מועדון גלישה פרטי בכנרת, מציע חוויית גלישת רוח, סאפ וקיאקים לכל המשפחה והכול בכרטיס אחד.

נא להכיר, חוויה ימית בכנרת מועדון גלישה פרטי, בסמוך לכפר הנופש מעגן, המציע חוויית ספורט ימי.  כל אחד יכול להתנסות בגלישת רוח, סאפ וקיאקים.

בשנות ה 90 ענפי הספורט הימי נתפסו כספורט אקסטרים וכספורט תחרותי. אבל בימינו הדבר שונה לחלוטין. האם ידעתם שאין עוד צורך להיות ספורטאי עם אופי אקסטרימי בכדי לגלוש גלים ורוח? האם ידעתם שהמגמה בעולם כיום, היא להנגיש את הספורט הימי לאדם הפשוט הרוצה לבלות, ליהנות, להתנסות, להיכנס לכושר, בלי שום קשר לתחרויות ואולימפיאדה. בדיוק בגלל זה אדם פתח את מועדון הגלישה שלו בכנרת ב 2008. במועדון הגלישה שלו, כל אחד, יכול להתנסות בגלישת רוח, סאפ וקיאקים.

אדם, יליד עמק הירדן, מכיתה ג' הוא חי את ענף השייט. הוא התחיל את דרכו כספורטאי מצטיין במסלול תחרותי. ב 2001 הוא היה אלוף ישראל וייצג את ישראל באליפות העולם. אבל בסופו של יום, אדם הבין, שהפוליטיקה מנצחת את הספורט בשלבים הגבוהים והתחרותיים ומכאן הוא פרש מהעולם התחרותי האכזרי ופתח את מועדון הגלישה שלו, כאשר על דגלו מתנוסס החזון, להנגיש את הספורט הימי לכולם, לקדם ולעודד את תרבות השייט בישראל ובצפון, לספק חוויה מדהימה לנופשים בצפון, לילדים, למשפחות ולקבוצות.

מועדון הגלישה הוא מועדון מנויים סגור ופרטי. המועדון פעיל מאפריל ועד אוקטובר. אדם מזמין את הנופשים בצפון, לבוא, להתנסות בכלי שייט שעד היום היו נגישים רק לאנשי המקצועות התחרותיים, כגון גלשני רוח, סאפ וקיאקים. בעבר, כלי שייט אלו היו גדולים ומסורבלים ואכן התאימו רק לספורטאים המקצועיים. אך הרבה השתנה משנות ה 90 וכיום, גלשני הרוח הרבה יותר קלים ויציבים, כך שילדים מגיל 6 יכולים באופן חופשי ועצמאי להתנסות בגלישת הרוח.

את הסאפ בטח כבר רובכם מכירים. הסאפ הגיע לישראל לפני כ 6-8 שנים והפך לטרנד חם בישראל כמו גם בעולם. הסאפ הוא מאין "חסקה", רק קל יותר במשקלו וקטן יותר בגודלו, שוב, בהתאם למגמה בעולם להנגיש את הספורט הימי לכל. הסאפ בריא לגוף ולנפש, הוא מכניס לכושר גופני ומחבר את האדם לטבע, לאוויר, למים ולרוח.

בחוויה ימית בכנרת ניתן להתנסות בכלים אלו באופן עצמאי, חובבני, תיירותי, אך גם ניתן להתחבר למועדון האקסקלוסיבי, להתמקצע, לרכוש ציוד, לאחסן אותו, לקחת שיעורים, להשתתף בחוגים, להתאמן ולהצטרף למשפחה. אדם טוען שהכנרת היא המקום האידיאלי לגלישת רוח וסאפ, מכיוון שהאגם המופלא רוב הזמן שטוח וקל ונכון לצאת אל המים רק אתה והכלי, להתחבר אל האינדיבידואליות הפנימית, להקשיב לזרמי האוויר ולכיווני הרוח ולהתחבר אל עצמך. אדם מכנה זאת "זחל – גולם – פרפר", כאשר, הזחל הוא שלבי ההתנסות והכרת הכלים, הגולם הוא שלב התרגול והפרפר הוא כאשר אתה מצמיח כנפיים ועף...

לסיום אומר, אם אתם נופשים בצפון עם המשפחה, ורוצים לבלות יום בכנרת, חוויה ימית בכנרת ישמחו לארח אתכם במועדון הגלישה שלהם ולתת לכם חוויה בלתי נשכחת של ספורט ימי ושייט.
ואם אתם חברה, ועשיתם כבר הכל בימי הכיף לאורך השנים, חוויה ימית בכנרת יציעו לכם חוויה שונה ומיוחדת המתאימה לכולם. ביום הכיף לקבוצות ניתן לשלב הדרכה והתנסות בכלי השייט, גלשן רוח, סאפ, קיאקים, בנוסף ניתן לשלב אירוח בכפר הנופש מעגן וארוחות.

להדפסת קופון הנחה לחצו כאן

 

 

ימית 2000 - אטרקציית הקיץ המושלמת לכל המשפחה.
ימית 2000 - אטרקציית הקיץ המושלמת לכל המשפחה.
הפארק מציע בריכת שעשועים אולימפית ובריכת גלים מקורה, 20 מגלשות אקסטרים חדישות ובטוחות לכל הגילאים ומתחם "עולם הילדים".
אינדי פארק - כל הכיף בכרטיס אחד!
אינדי פארק - כל הכיף בכרטיס אחד!
עונת הקיץ 2018 באינדי פארק!! פארק השייט והאטרקציות פותח את שעריו למבקרים ומציע כרטיס אחד לכוווווול האטרקציות!!
חלום עולמי - מרכז האטרקציות של הצפון
חלום עולמי - מרכז האטרקציות של הצפון
חלום עולמי מציעים טיולי טרקטורונים, טיולי ריינג´רים ותומקארים, טיולי ג´יפים, ספורט ימי וימי גיבוש לקבוצות ולמשפחות, מסלולים יבשים ורטובים ארוכים או קצרים לפי בחירתכם.
רייזר כפר בלום - אקסטרים על רמה
רייזר כפר בלום - אקסטרים על רמה
חברת רייזר כפר בלום- מציעה את הדבר האמיתי בטיולי השטח ואנו מציעים לזוגות ומשפחות טיולי שטח מאתגרים
דג בכפר – פארק דיג ונופש למשפחות
דג בכפר – פארק דיג ונופש למשפחות
פארק הדיג דג בכפר הוא הרבה יותר מפארק דייג מסורתי. זה מקום שבו אפשר לחנות את הרכב, להקים אוהל או להגיע עם קראוון.